Najbardziej kochliwe gwiazdy

Niektórzy nasi celebryci mają za sobą sporo burzliwych związków.
Doda. Doda. Agencja Gazeta

Doda

Doda i Błażej Szychowski są jedną z najgorętszych par sezonu. To kolejny głośny związek artystki, która najwidoczniej łatwo się zakochuje. Które gwiazdy należą do najbardziej kochliwych i często zmieniają partnerów? Zobacz nasze zestawienie!

Ważne miejsce wśród tego grona zajmuje właśnie Doda. 5 marca 2005 roku ślubowała miłość i wierność Radosławowi Majdanowi. Trzy lata później ten związek skończył się rozwodem. Potem artystka znów miała stawać na ślubnym kobiercu. Kolejnym mężem Dody miał zostać Nergal, który ponoć oświadczył się jej "tonąc" w tulipanach. Niestety, ukochany się rozmyślił i rzucił Dodę, ponoć przez telefon. Piosenkarka szukała pocieszenia. Przez jakiś czas widywano ją w towarzystwie milionera z Pomorza. Pojawili się razem na meczu Legii. Tajemniczym milionerem jest 46-letni Dariusz, właściciel luksusowego hotelu we Władysławowie, który przylatywał do piosenkarki swoim helikopterem. Doda nie spotykała się z nim jednak długo. Teraz ma nową miłość - choreografa Błażeja Szychowskiego. Ciekawe, ile przetrwa ten związek.

(Doda i Radosław Majdan)

(Doda i Nergal)

(Doda i Błażej Szychowski)

Jan Wieczorkowski Jan Wieczorkowski kapif

Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski. Aktor, mężczyzna z temperamentem. Może to właśnie tak pociąga kobiety? 39-letni aktor był w burzliwym związku z Reni Jusis. Kochankowie rozstawali się i wracali do siebie. Wieczorkowski był też związany z młodszą o 15 lat piosenkarką Moniką Brodką. Para spędziła ze sobą kilka miesięcy, nawet mieszkali razem, ale z gorącego romansu nic nie wyszło. W 2010 roku aktor postanowił się ustatkować i wziął ślub z Urszulą Karczmarczyk, z którą ma 2-letniego syna Jana.

(Monika Brodka i Jan Wieczorkowski)

(Urszula Karczmarczyk i Jan Wieczorkowski)

Paulina Młynarska. Paulina Młynarska. STUDIO 69

Paulina Młynarska

Paulina Młynarska miała aż czterech mężów! Młynarska opowiedziała o mężczyznach swojego życia w wywiadzie dla gala.pl.

Moją pierwszą wielką miłością był ojciec mojej córki - mówi Młynarska. Bardzo się cieszę, że Ala jest owocem tej miłości, dodajmy - miłości dwojga bardzo młodych i kompletnie niedojrzałych ludzi. (...) Paweł nie był moim mężem. Nie myśleliśmy o ślubie. Byliśmy jak hipisi, którzy formalności traktują jak niepotrzebny balast. Kiedy dziś o tym myślę, widzę, jaki to był fajny, beztroski czas.

Młynarska przyznaje, że ona i jej partner byli zbyt młodzi, żeby stworzyć dojrzały związek. Dziennikarka miała wtedy 22 lata.

Rozmów o pierwszym mężu Młynarska zdecydowanie unika:

To była niepoważna sprawa.

O drugim mężczyźnie, za którego wyszła, również wiemy niewiele:

Drugiego męża poznałam, kiedy grałam w Teatrze Nowym u Hanuszkiewicza. A dlaczego ten związek się nie powiódł? To zbyt delikatne, intymne sprawy, by o nich mówić głośno.

Kim był mąż numer 3?

Starym przyjacielem, francuskim pisarzem i reżyserem filmowym - opowiada Młynarska. (...) Kochałam Didiera. To mężczyzna fantastyczny, uroczy, inteligentny, wrażliwy... Właściwie nadwrażliwy. Niestety. I wszystko potoczyło się jak poprzednio - związek się rozpadł. Ja go zakończyłam. Wzięłam córkę, psa, walizki, wsiadłam do samochodu i pojechałam do kraju.

Ostatnim razem wszystko miało wyglądać inaczej. Z Michaelem Moritzem dziennikarka długo (jak na nią) tworzyła udany i zgodny związek. Jednak znowu coś poszło nie tak. Para rozstała się w 2010 roku, po trzech latach małżeństwa.

Edyta Górniak. Edyta Górniak. kapif

Edyta Górniak

Piosenkarka Edyta Górniak w 1998 roku związana była z Robertem Kozyrą. Para postanowiła udokumentować gorący romans sesją dla magazynu "Viva". Górniak i Kozyra poznali się w 1997 roku w Londynie, kiedy piosenkarka próbowała wkręcić się do show-biznesu. Ich burzliwy związek trwał tylko rok. Górniak była też związana z aktorem Dariuszem Kordkiem, dziennikarzem Piotrem Gembarowskim i dziennikarzem Piotrem Kraśko. W 2005 roku Górniak wyszła za Dariusza Krupę, któremu rok wcześniej urodziła syna Allana. Małżeństwo przetrwało tylko pięć lat. Aktualnie piosenkarka związana jest z adwokatem Piotrem Schrammem.

(Okładka magazynu "Viva" z 1998 roku)

(Edyta Górniak i Dariusz Krupa podczas rozwodu)

(Piotr Schramm i Edyta Górniak)

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Kapif

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski zachowuje się jakby bał się być sam. Piosenkarz nigdy nie zostaje na dłużej bez partnerki. Przez swoją kochliwość Wiśniewski ma już trzy rozwody na koncie: z Magdą Femme, Mandaryną i Anną Wiśniewską. Wiśniewski niedługo po raz czwarty będzie ślubował miłość i wierność aż po grób - tym razem Dominice Tajner-Idzik.

(Magda Femme, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Idzik w 2011 roku na imprezie Festiwal Piękna)
(Marta Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Xavier Wiśniewski, Dominika Tajner-Idzik i jej syn Maksymilian Juliusz Idzik.)
Hanna Lis. Hanna Lis. kapif

Hanna Lis

Hanna Lis wyszła w 1989 roku za adwokata Roberta Smoktunowicza. 9 lat później para była już po rozwodzie. Wkrótce dziennikarka poznała biznesmena Jacka Kozińskiego, z którym ma dwie córki: Julię i Annę. Lis nigdy jednak za niego nie wyszła. Najgłośniejszy związek Hanny Lis to jednak ten z dziennikarzem Tomaszem Lisem. Para wzięła ślub w 2007 roku. Szczęście zbudowali na nieszczęściu byłej przyjaciółki Hanny - Kingi Rusin. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Hanna Lis była świadkiem na ślubie Lisa z Rusin.

Cezary Pazura Cezary Pazura KAPIF.PL/KAPIF

Cezary Pazura

Pierwszą żoną Cezarego Pazury była Żaneta Pazura, z którą aktor ma 21-letnią córkę Anastazję. Pazura rozwiódł się z Żanetą w 1993 roku, po 4 latach małżeństwa. W 1995 zaczął spotykać się z Weroniką Marczuk. Do ślubnego kobierca zbierał się jednak... osiem lat! Małżeństwo skończyło się po 12 latach głośnym rozwodem. Kiedy wybuchła afera z CBA, w którą Marczuk była wplątana, Pazura zażądał od niej, aby zmieniła nazwisko. Marczuk przystała na prośbę. Później Pazura poznał kolejną żonę. W 2009 roku ożenił się z młodszą o 26 lat Edytą Pazurą, z którą ma 2-letnią córkę Amelię. Małżeństwo poznało się w pociągu (stąd przezwisko "Edyta PKP").

(Cezary Pazura i Weronika Marczuk)

(Edyta i Cezary Pazurowie)

 Piotr Adamczyk Piotr Adamczyk KAPIF

Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk związany był z Agnieszką Wagner i Magdą Fabiańską. Później pojawiła się aktorka Anna Czartoryska, z którą aktor spotykał się dwa lata. Podobno planowali nawet ślub. W kwietniu 2011 roku w mediach pojawiła się informacja, że Adamczyk i Czartoryska nie są już razem. Para rozstała się z klasą, publicznego obrzucania błotem nie było. Po rozstaniu z Czartoryską Adamczyk pociesza się u boku aktorki Katarzyny Gwizdały. Aktor pojawił się w towarzystwie pięknej Gwiazdały na gali rozdania Feliksów Warszawskich w październiku 2011 roku.

(Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk)

(Katarzyna Gwizdała i Piotr Adamczyk)

Więcej o: