Boże, jakie one chude!

Na salonach zapanowała moda na chudość. Sami nie wiemy, co o niej myśleć. Podoba Wam się?
Magdalena Kumorek Magdalena Kumorek Kapif

Miejsce 5. Magdalena Kumorek

Magdalena Kumorek zawsze była szczupła. Do tego jest filigranowa, więc jej waga nie budziła podejrzeń. Niestety, podczas kręcenia odcinków do "Przepisu na Życie", Kumorek wyglądała na wyczerpaną. Wychudzona aktorka może na ekranie wypadała wiarygodnie (jej bohaterka urodziła dziecko i była zmęczona natłokiem pracy), ale w życiu realnym budzi mieszane uczucia. Czy to dieta, nerwy a może jedno i drugie?

Viola Kołakowska Viola Kołakowska Kapif

Miejsce 4. Viola Kołakowska

Viola Kołakowska - aktorka i modelka. Prywatnie matka dziecka Tomasza Karolaka. Jak na prawdziwą modelkę przystało, jest wysoka i szczupła. Ale ostatnio, Kołakowska wygląda coraz szczuplej, żeby nie powiedzieć... chudo! Jak jeszcze założy na siebie czarne wdzianka, a ten kolor modelka lubi najbardziej, to przed oczami staje nam obraz zabiedzonej kobiety. Lubimy Kołakowska, dlatego alarmujemy - kilka kilogramów więcej nie zaszkodzi. :)

Natalia Lesz Natalia Lesz Kapif

Miejsce 3. Natalia Lesz

Natalia Lesz jakiś czas temu romansowała z Kubą Wojewódzkim. Gdy gościła w jego programie, pokazywała, jaka jest filigranowa i gibka. Potwierdzał to sam Wojewódzkim, dając do zrozumienia, że Lesz potrafi naprawdę wiele w kwestiach prywatnych. Ok, zgodzimy się, że Lesz jest wysportowana, ale nie powiedzielibyśmy, że chudość jest sexy. Z całym szacunkiem dla Natalii Lesz, ale jej wątłe ramiona rozczulają.

Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz Kapif

Miejsce 2. Magdalena Mielcarz

Miejsce drugie w naszym zestawieniu zajmuje Magdalena Mielcarz. Podczas pierwszej edycji "Top Model. Zostań Modelką", w której była opiekunką uczestniczek, wyglądała dobrze. Szczupła, wysoka i piękna. Wręcz idealna. Ale podczas w "The Voice of Poland" zauważyliśmy, że Mielcarz bardzo schudła. Jej wystające ramiona aż biją po oczach. Magdaleno, nie tędy droga.

Uważamy, że Anja Rubik chyba przesadza z dążeniem do perfekcyjnej figury. Uważamy, że Anja Rubik chyba przesadza z dążeniem do perfekcyjnej figury. FORUM/Marcin Dlawichowski

Miejsce 1. Anja Rubik

Polska może być z niej dumna. Anja Rubik jest jedną z najbardziej wziętych modelek na świecie. Ubrania prezentują się na niej znakomicie. Do tego ma przystojnego męża, który również pracuje w modelingu. Niestety, Anja wygrywa nasz ranking na najchudsze gwiazdy. Niestety, bo zaczynamy martwić się po prostu o zdrowie modelki.