Były brzydkie, a są piękne

Metamorfozy gwiazd.
Maja Frykowska. Maja Frykowska. KAPIF

Maja Frykowska

W Big Brotherze nie grzeszyła urodą. Stawiała na szokowanie publiczności. Wydawało się, że niczym już nas nie zdziwi. Zaczęło się od zmiany imienia, a skończyło na przemianie zewnętrznej. Trzeba przyznać, że wyszło jej to na dobre!

Edyta Pazura. Edyta Pazura. KAPIF

Edyta Pazura

Związek ze znanym aktorem otworzył Edycie drzwi do show-biznesu. Na początku nie najlepiej radziła sobie na salonach. W jej szafie prym wiodła moda nieco bazarowa. Pani Pazura długo szukała nowego stylu. Często zmieniała fryzury i ubrania. Koniec końców wybrała naturalność. Znowu jest blondynką, ale za to jaką! Brawo!

Małgorzata Socha. Małgorzata Socha. KAPIF

Małgorzata Socha

Przez pierwsze lata kariery aktorka nie prezentowała się dobrze. Kucyki, mocne brwi, smutne stylizacje. Jej życie zmieniło się, gdy dostała rolę Violetty w "BrzydUli". Zasypana propozycjami pracy uznała, że trzeba to podkreślić. Zgłosiła się do trenera gwiazd, Piotra Łukasiaka. Schudła, zatrudniła stylistę, poszła do kosmetyczki. Efekty sąpowalające. Małgorzata Socha wygląda jak milion dolarów.

Julia Kamińska. Julia Kamińska. KAPIF

Julia Kamińska

Gwiazda "BrzydUli" przez kilka lat przypominała swoją bohaterkę. Nosiła za duże ubrania, nieumiejętnie dobierała dodatki i fryzurę. Przyćmiło to nieco jej talent. Dopiero "Taniec z gwiazdami" pokazał, jaka potrafi być piękna.

Ania Dąbrowska. Ania Dąbrowska. KAPIF

Ania Dąbrowska

Za czasów "Idola" nie przypominała prawdziwej diwy. Jej głos nie szedł w parze z wyglądem. Na szczęście Ania znalazła swój styl. Dzisiaj jest jedną z najbardziej stylowych gwiazd polskiego show-biznesu. Oby tak dalej!

Więcej o: