Gwiazdy na imprezach z partnerami

Celebryci uwielbiają kochać. I mają kogo.
Anna Korcz Anna Korcz Kapif

Anna Korcz

Anna Korcz to przykład, że w show-biznesie są ludzie stali w uczuciach. Od lat związana jest z Pawłem Pigoniem. Mąż Anny Korcz towarzyszył jej na ostatniej imprezie. Prezentują się razem znakomicie. Owocem ich miłości jest syn Jaś.

Artur Chamski Artur Chamski Kapif

Artur Chamski

Artur Chamski na każdej imprezie jest z inną dziewczyną. Trudno więc stwierdzić czy nowa koleżanka jest partnerką czy przelotną znajomością. Chamski ma jednak wzięcie u płci przeciwnej. Kto wie, może to właśnie ta okaże się "tą jedyną"?

Bilguun Ariunbaatar Bilguun Ariunbaatar Kapif

Bilguun Ariunbaatar

Ariunbaatar to człowiek zagadka. Intrygujący reporter z Mongolii i uczestnik "Tańca z Gwiazdami" nie chce zdradzać nic ze swojego życia prywatnego. Nawet ludzie z produkcji show mało wiedzą o gwieździe. Ale na ostatnią imprezę Bilguun Ariunbaatar nie wybrał się sam a z sympatyczną brunetką. Przytulali się, nie szczędzili sobie czułości. Czy to jest właśnie miłość Bilguuna Ariunbaatara?

Aleksandra Kisio Aleksandra Kisio Kapif

Aleksandra Kisio

Aleksandra Kisio ma swoje 5 minut. Gra w serialu "Prosto w Serce" oraz brała udział w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zawodowo idzie jej naprawdę dobrze. Prywatnie też nie jest najgorzej. Okazuje się, że aktorka jest związana z przystojnym brunetem. Pytana o swojego partnera nie chce zdradzać kim jest. Najwidoczniej chce zachować go tylko dla siebie.