Zbudowali związek na cudzym nieszczęściu

Gorące romanse gwiazd.
Kinga Rusin, Hanna i Tomasz Lis. Kinga Rusin, Hanna i Tomasz Lis. KAPIF.PL/KAPIF

Hanna i Tomasz Lis

Hanna Lis, dziennikarka, była wieloletnią przyjaciółką Kingi Rusin, dziennikarki prowadzącej m.in. program "Dzień dobry TVN".  Obie panie razem skończyły studia na Uniwersytecie Warszawskim i razem rozpoczęły pracę w Telexpressie. Hanna Lis była też świadkiem na ślubie przyjaciół. Później jednak zakochała się w Tomaszu Lisie, który porzucił dla niej żonę.

Ilona Ostrowska, Olga Frycz i Jacek Borcuch. Ilona Ostrowska, Olga Frycz i Jacek Borcuch. www.KAPIF.pl

Jacek Borcuch i Olga Frycz

Aktorka grająca w serialu "Ranczo", Ilona Ostrowska, w 2004 roku wyszła za mąż za reżysera Jacka Borcucha. Para ma córkę Miłosławę. Byli szczęśliwym małżeństwem, do czasu pojawienia się w życiu Borcucha młodej aktorki, Olgi Frycz, którą reżyser bliżej poznał na planie swojego filmu "Wszystko co kocham". Borcuch i Frycz mieli romans. Ostrowska i Borcuch są teraz w trakcie rozwodu. Jak podaje se.pl, Ostrowska chce orzeczenia o winie. Para walczy też o podział majątku.

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. KAPIF

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Aktorka i jurorka telewizyjnego show, Małgorzata Foremniak, była żoną reżysera Waldemara Dzikiego. Po występie w "Tańcu z Gwiazdami" związała się ze swoim tanecznym partnerem, Rafałem Maserakiem i rozstała z mężem. Po dwóch latach gorącego związku uczucie się jednak wypaliło i Foremniak rozstała się z tancerzem, który musiał się wyprowadzić z jej domu.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. KAPIF

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski

Aktorka Roma Gąsiorowska na planie "Londyńczyków" miała romans z Michałem Żurawskim. Żurawski miał wtedy żonę. Gąsiorowska rozbiła małżeństwo. Para wzięła ślub w dniu katastrofy Smoleńskiej, 10 kwietnia 2010 roku. Teraz spodziewają się dziecka.

Dominika Ostałowska, Joanna Sydor i Mariusz Malec. Dominika Ostałowska, Joanna Sydor i Mariusz Malec. KAPIF

Dominika Ostałowska i Mariusz Malec

Aktorka Dominika Ostałowska, znana szerszej publiczności z najpopularniejszego serialu TVP, wdała się w romans z reżyserem "M jak Miłość", Mariuszem Malcem. Malec był wówczas związany z Joanną Sydor. Kiedy Sydor dowiedziała się o zdradzie, Malec wyprowadził do Ostałowskiej. Pikanterii dodaje fakt, że Ostałowska była wówczas żoną Huberta Zduniaka. Sydor zemściła się na Ostałowskiej w prasie.

Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, mamy dziecko i planujemy ślub. Mówiłam: Dominika, zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać. Była jednak głucha na moje prośby, Mariusz zresztą też. Jak tylko zorientował się, że już o wszystkim wiem, wprowadził się do niej czytamy w "Na żywo".
Edyta Pazura, Weronika Marczuk i Cezary Pazura. Edyta Pazura, Weronika Marczuk i Cezary Pazura. KAPIF

Edyta i Cezary Pazura

Edyta i Cezary Pazura poznali się w pociągu relacji Warszawa - Kraków. Pazura z Weroniką Marczuk byli małżeństwem od 1995 do 2007 roku. Kiedy aktor poznał piękną Edytę, z Marczuk był podobno w separacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.