Najbardziej lubiani homoseksualiści szołbiznesu

Przyznali się do swojej orientacji i zyskali jeszcze więcej sympatii.
Michał Piróg Michał Piróg Kapif

Michał Piróg

Choreograf, prezenter, juror... zaangażowany w akcje charytatywne i mający wiele do powiedzenia Piróg udowadnia, że orientacja seksualna ma się nijak do tego jaki się jest człowiekiem.

Tomasz Raczek Tomasz Raczek Kapif

Tomasz Raczek

Znany prezenter i miłośnik filmów ujawnił swoją orientację seksualną i... jego fanki pokochały go jeszcze bardziej. Na zdjęciu z pisarzem Marcinem Szczygielskim, swoim wieloletnim partnerem.

Marek Barbasiewicz Marek Barbasiewicz Kapif

Marek Barbasiewicz

Popularny aktor przyznał że jest gejem i od ponad 30 lat jest w związku z mężczyzną, czym zyskał sobie spore uznanie mediów i publiczności.

Jacek Poniedziałek też ma dziś imieniny? Jacek Poniedziałek też ma dziś imieniny? Kapif

Jacek Poniedziałek

Poniedziałek stał się dzięki swojemu "coming out" ikoną, a jednocześnie nie przestał grać heteroseksualnych macho.

Nick Sinckler Nick Sinckler Kapif

Nick Sinckler

Najbardziej polski z amerykańskich piosenkarzy deklarował, że mimo homoseksualizmowi chętnie zaadoptowałby dziecko. To oczywiście nie spodobało się konserwatystom, ale im niewiele się podoba. Nick rewelacyjnie śpiewa i za to jest bardzo lubiany.

Robert Biedroń Robert Biedroń materiały prasowe

Robert Biedroń

Niedawno wybrany poseł swoją obecnością w sejmie zmienia oblicze polskiej polityki. Głosy jego wyborców świadczą o tym, że orientacja nie przeszkadza w popularności.

Janusz Palikot Janusz Palikot Agencja Gazeta

Janusz Palikot

Biedroń znalazł się w sejmie z ramienia Ruchu Palikota, który choć nie jest gejem, też ma za sobą swój gejowski "coming out". Zadeklarował nim gotowość do walki o równe prawa wszystkich Polaków, niezależenie od orientacji seksualnej.