Monika Pyrek z mężem i dzieckiem u prezydentowej. Mały Grześ robił furorę!

Monika Pyrek, emerytowana tyczkarka, była gościem na imprezie świątecznej u prezydentowej Anny Komorowskiej. Fotoreporterzy uchwycili Pyrek przy stole z mężem Norbertem i 7-miesięcznym synem, Grzegorzem.
Monika Pyrek z mężem i dzieckiem Monika Pyrek z mężem i dzieckiem Kapif

Monika Pyrek z mężem i dzieckiem

Gwiazdy spotkały się z pierwszą damą na uroczystym obiedzie 19 grudnia. Wśród znanych, nie zabrakło Moniki Pyrek. (Zobacz: Eleganccy Żebrowscy i Magda Steczkowska z dziećmi. Jakie gwiazdy bawiły się na imprezie świątecznej u prezydentowej). Była tyczkarka na świąteczną imprezę przyszła ze swoim mężem Norbertem Rokitą i 7-miesięcznym, synem Grzegorzem.

Monika Pyrek z mężem i dzieckiemKapif

Pyrek poślubiła Rokitę w styczniu tego roku.

Monika Pyrek z mężem i dzieckiem Monika Pyrek z mężem i dzieckiem Kapif

Monika Pyrek z mężem i dzieckiem

Jeszcze przed urodzeniem Grzegorza Pyrek wyznała, że choć sport nadal będzie ważny w jej życium to nowym hobby będzie pierwsze dziecko.

W najbliższym czasie moim hobby stanie się moje dziecko, które pochłonie mnie bez reszty. Każdego dnia oswajam się z tym faktem i przygotowuję się do bycia rodzicem. Jest to duże wyzwanie, które przede mną stoi - wyznała dla Pozatorun.pl.

Od małego Grzesia nie mogła oderwać się też siostra Justyny Steczkowskiej, Magda czy kucharz Karol Okrasa obecni na imprezie.

Monika Pyrek z mężem i dzieckiemKapif

Monika Pyrek z mężem i dzieckiemKapif

Monika Pyrek i Norbert Rokita Monika Pyrek i Norbert Rokita WBF

Monika Pyrek z mężem i dzieckiem

Monika Pyrek jest zdobywczynią medali na mistrzostwach świata, wicemistrzynią Europy oraz wielokrotną mistrzynią Polski w skoku o tyczce. Pół roku temu zakończyła karierę sportową.

Ja się generalnie spełniłam jako sportowiec i nie potrzebuję robić jakiejś wielkiej kariery, nie wiadomo gdzie - powiedziała w wywiadzie dla Fakt.pl.

Aktualnie Pyrek prowadzi poranną audycję w Radiu Szczecin.

Monika Pyrek z mężem Monika Pyrek z mężem Kapif

Monika Pyrek z mężem

Ślub, jak wyznali Monika i Norbert w "DD TVN", był dla nich czystą formalnością. Para jest ze sobą już 11 lat. To właśnie Rokita zajmował się sportową karierą tyczkarki.

Monika Pyrekkapif

Więcej o: