Irena Dziedzic, legenda telewizji, odbiła męża Katarzynie Łaniewskiej, czyli babci Józi z "Plebanii". A później...

Zawiłe jest życie legendy polskiego dziennikarstwa. Irena Dziedzic zostawiła męża dla innego mężczyzny. Później sama została porzucona.

Irena Dziedzic

Irena Dziedzic, legendarna prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Twórczyni pierwszego polskiego talk-show "Tele-echo". Tyle zawodowo. A prywatnie? Dziedzic prowadziła burzliwe życie osobiste. Zostawiła męża dla innego. Później to dla niej ukochany odszedł od rodziny. Ale na tym nie koniec...

Irena Dziedzic Irena Dziedzic screen Youtube

Irena Dziedzic

Dziennikarka, zanim zdobyła ukochanego mężczyznę, który dla niej zostawił żonę i dziecko, sama zostawiła męża.

Jan Suzin (na zdj. w 1970)Fot. TVP/PAP

Irena Dziedzic dla kolegi z pracy, Janusza Bałbana odeszła od męża Jana Suzina, prezentera telewizyjnego. Ten związek nie wytrzymał próby czasu. Para rozstała się.

Ignacy Gogolewski Ignacy Gogolewski Screen z filmu

Uwodzicielka

Atrakcyjna prezenterka uwodziła wielu mężczyzn. Podobno mało który potrafił się jej oprzeć. Nie inaczej było z kolejną ikonę telewizji polskiej, Ignacym Gogolewskim znanym z roli Antka Boryny z filmu "Chłopi". To właśnie dla Ireny Dziedzic, aktor zostawił Katarzynę Łaniewską, aktorkę znaną z roli babci Józi w serialu "Plebania".

Irena Dziedzic i Ignacy Gogolewski spotkali się na planie talk-show dziennikarki. To właśnie wtedy wszystko się zaczęło. Romans prezenterki i aktora nabrał tempa na tyle, że aktor postanowił zostawić żonę, aktorkę Katarzynę Łaniewską z którą miał córkę Agnieszkę.

Katarzyna Łaniewska Katarzyna Łaniewska Fot. M. Wlodarski/REPORTER REPORTER

Wyznania porzuconej żony

Katarzyna Łaniewska po latach wspomina odejście męża.

Mąż odszedł w 1962 roku. Wyprowadził się 4 piętra niżej. Mieszkała tam wielka gwiazda telewizji. Starsza ode mnie o osiem lat - opowiadała z goryczą w rozmowie z Teleshow.pl - Zwykle mężczyźni odchodzą do dużo młodszych kobiet. Mąż odszedł do starszej - dodaje.

Niestety, po dwóch latach związek się rozpadł. Irena Dziedzic została potraktowana w ten sposób, jak zrobiła to ze swoim mężem. Aktor Ignacy Gogolewski wyprowadził się od niej gdy była w Stanach Zjednoczonych. Wierzycie, że zło, które wyrządzimy innym, wraca do nas?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.