Księżna Kate nie afiszuje się z ciążą? Zobacz, jak wyglądała na ślubie przyjaciół

Księżna Kate w kolejnej ciążowej stylizacji.
Księżna Kate, Książę William Księżna Kate, Książę William EastNews

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William wzięli wczoraj udział w ślubie swoich przyjaciół Marka Tomlinsona i Laury Bechtolsheimer. Uroczystość odbywała się w uroczej alpejskiej miejscowości Arosa, w Szwajcarii. Popołudnie spędzili z przyjaciółmi w restauracji.

Tschuggenhütte, ArosaScreen z Facebook.com

Księżna Kate Księżna Kate EastNews

Księżna Kate i książę William

Na ceremonię zaślubin księżna wybrała bardzo elegancki zestaw" zwiewną sukienkę w cętki i brązowy toczek. Wszystko skrywało się pod popielatym płaszczem wykańczanym futerkiem.

Księżna Kate i Książę William Księżna Kate i Książę William EastNews

Księżna Kate i książę William

Luźna sukienka i rozpięte poły płaszcza skutecznie ukrywały brzuszek Kate. Zwykle młode mamy chwalą się swoimi nowymi krągłościami i dumnie podkreślają je strojem. Tymczasem żona Księcia Williama wolała na ślub włożyć kreację, która nie eksponuje brzucha.

Księżna Kate, ciąża, brzuchEastNews

 

 

Księżna KateEastNews

Księżna Kate i Książę William Księżna Kate i Książę William EastNews

Księżna Kate

Księżna Kate na pewno wiedziała, że na ślubie w Arosie pojawią się fotoreporterzy. Jej poprzednie publiczne wystąpienie, pierwsze po wyjściu ze szpitala, było szeroko komentowane na całym świecie. Przyszła mama miała na sobie wówczas bardziej dopasowaną kreację, która podkreślała urocze krągłości. Czyżby jednak żona Williama źle zniosła taki ogrom zainteresowania i postanowiła tym razem ukryć brzuszek?

 

Informacja o ciąży księżnej Cambridge zelektryzowała media na początku grudnia. Kate trafiła wtedy do szpitala, a po wyjściu z niego praktycznie nie pokazywała się publicznie. Na szczęście to już przeszłość. Księżna wrócił do pracyFot. STEFAN WERMUTH Reuters

Luźna sukienka Kate nie była w stanie do końca ukryć zaokrąglonego brzucha Luźna sukienka Kate nie była w stanie do końca ukryć zaokrąglonego brzucha Fot. STEFAN WERMUTH Reuters

Księżna Kate

Już od czasów narzeczeństwa książęcej pary w mediach pojawiały się doniesienia, że Kate źle znosi ciągłe zainteresowanie prasy jej wyglądem. Czyżby z tego właśnie względu przyszła mama postanowiła nie afiszować się z rosnącym brzuszkiem? Porównajcie jej wczorajszą kreację z poprzednią ciążową stylizacją.

Księżna Kate i Książę WilliamEastNews

Księżna Kate wróciła do pracy Księżna Kate wróciła do pracy Fot. STEFAN WERMUTH Reuters

Księżna Kate

.

Księżna Kate wróciła do pracy Księżna Kate wróciła do pracy Fot. STEFAN WERMUTH Reuters

Księżna Kate

.

Podejrzewamy, że raczej nie będzie miała problemów z zachowaniem idealnej figury Podejrzewamy, że raczej nie będzie miała problemów z zachowaniem idealnej figury Fot. Matt Dunham AP

Księżna Kate

.