Były narzeczony Oli Kwaśniewskiej z partnerką. Pasują do siebie?

Były narzeczony Oli Kwaśniewskiej także układa sobie życie. Od ponad czterech lat związany jest z Anną. Para jest podobno zaręczona. Czyżby Szuchnicki zamierzał pójść w ślady swojej byłej partnerki?
Wojciech Szuchnicki z Anną, screen Facebook Wojciech Szuchnicki z Anną, screen Facebook screen Facebook

Początek

Wojtek Szuchnicki i Ania spotykają się od ponad czterech lat. Tajemnicza brunetka pochodzi z Sopotu. By związać się z Wojtkiem, przeprowadziła się do Polski z Nowego Jorku.

Jest często widywany w jednej z restauracji w Wilanowie, gdzie mieszka ze swoją wybranką. Dziewczyna ma na imię Ania, jest wysoka i bardzo ładna - pisaliśmy pół roku temu.

Wspólne zdjęcie z Anią Wojtek umieścił na swoim profilu na Facebooku.

Wojciech Szuchnicki i Aleksandra Kwaśniewska Wojciech Szuchnicki i Aleksandra Kwaśniewska KAPIF

Była narzeczona

Początek obecnego związku zbiegł się z rozstaniem Wojtka z córką byłego prezydenta - Aleksandrą Kwaśniewską. Para spotykała się trzy lata i wydawało się, że ich znajomość skończy się na ślubnym kobiercu.

Są jak dwie połówki jabłka: oboje pochodzą z dobrych rodzin, mają wspólne pasje, spełniają się zawodowo i ładnie razem wyglądają. Do tej pory mówiło się o nich "najpiękniejsza para polskiego show-biznesu". Już niedługo będą"najpiękniejszym małżeństwem". Ola Kwaśniewska (27) i Wojtek Szuchnicki (32) właśnie się zaręczyli - pisał pięć lat temu magazyn "Party" .

Informacje tę potwierdziła Małgorzata Herde, menedżerka Kwaśniewskiej.

Wojciech Szuchnicki i Aleksandra KwaśniewskaForum

Wojciech Szuchnicki z partnerką Anną Wojciech Szuchnicki z partnerką Anną KAPIF

Zawróciła mu w głowie

Związek "najpiękniejszej pary" jednak nie wytrzymał próby czasu. Plotkowało się, że on chciał poważnego związku, ale rozstali się w zgodzie. Wojtek szybko związał się z nową partnerką, która ponoć solidnie zawróciła mu w głowie.

Wojciech Szuchnicki z partnerką Anną Wojciech Szuchnicki z partnerką Anną WBF

Kibicka

Nie wiadomo, czym się zajmuje tajemnicza Anna i jak poznała Wojtka. Ale jak wynika z informacji fakt.pl -  jest koleżanką dziewczyny aktora Kuby Wesołowskiego - Agnieszki Szczurek. Anna po raz pierwszy raz zwróciła uwagę mediów trzy lata temu na meczu charytatywnym. Wzięli w nim udział właśnie Szuchnicki i Wesołowski. A na trybunach dzielnie kibicowały im ich dziewczyny.

Wojciech Szuchnicki z partnerką Anną Wojciech Szuchnicki z partnerką Anną KAPIF

Zaręczyny?

Czy to właśnie z Anią Wojtek zwiąże przyszłość? Pół roku temu donosiliśmy o zaręczynach pary, ale ta informacja nie została oficjalnie potwierdzona. Niemniej związek wygląda na bardzo poważny.

Nasze źródło donosi, że Wojtek jest z nią szczęśliwy, a oboje myślą o ślubie. Ania z dumą nosi na palcu wielki pierścionek zaręczynowy...

Czy to oznacza, że Wojtek pójdzie niedługo w ślady swojej byłej narzeczonej, która we wrześniu zeszłego roku wzięła ślub z Kubą Badachem?

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach.Kapif

Wojciech Szuchnicki, z partnerką Anną i Aleksandrą Kwaśniewską Wojciech Szuchnicki, z partnerką Anną i Aleksandrą Kwaśniewską KAPIF

Która ładniejsza?

A która partnerka bardziej pasuje do byłego florecisty i drużynowego medalisty mistrzostw świata i Europy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.