Dorota Gardias jest zaręczona! To już oficjalne!

Piękna pogodynka trafiła na swoją bratnią duszę. Czy będzie wreszcie szczęśliwa?
Dorota Gardias. Dorota Gardias. WBF

Dorota Gardias

Wszystko wskazuje na to, że Dorota Gardias wreszcie odnalazła prawdziwą miłość. Piękna pogodynka TVN się zaręczyła! Gardias pojawiła się na gali Gwiazdy Dobroczynności z pierścionkiem na palcu prawej ręki. Okazuje się, że jest to pierścionek zaręczynowy:

Tak, zaręczyłam się - wyznała w rozmowie z Plotek.pl.

Dorota GardiasWBF

Gardias nie chciała zdradzać jednak szczegółów:

Nie planuję na razie ślubu - powiedziała zapytana o termin uroczystości.

Prezenterka nie chciała też uchylić choćby rąbka tajemnicy o swoim narzeczonym:

Mój partner nie jest osobą publiczną, dlatego nie chcę mówić, kim jest - powiedziała.

Wygląda na to, że po licznych perypetiach sercowych, pogodynka odnalazła wreszcie szczęście. Z góry współczujemy męskiej części czytelników, pozostanie im już niestety tylko wzdychanie do pięknej pogodynki. Prezenterce zaś gratulujemy.

Dorota GardiasKapif

32-letnia Gardias nigdy nie mogła narzekać na brak męskiego zainteresowania. Pogodynka co i rusz przyciągała męskie spojrzenie. W świecie mediów krążą wręcz legendy o jej magnetyzmie. Podobno nawet edytowanie zdjęć Gardias sprawiało grafikom wiele radości:

Graficy ją kochali i podczas retuszu jej fotek tylko wzdychali "ach, jaka ona piękna" - powiedział nam nasz informator.

Wygląda na to, że ta skromna i sympatyczna dziewczyna naprawdę ma w sobie niewyobrażalną moc przyciągania. Kogo zdążyła w sobie rozkochać do tej pory?

Dorota Gardias, Konrad Skóra. Dorota Gardias, Konrad Skóra. Kapif

Dorota Gardias i Konrad Skóra

O pierwszym poważnym ukochanym i mężu Gardias słyszeli chyba wszyscy jej fani. Gardias dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w IX edycji "Tańca z gwiazdami" w 2009 roku. Dzięki zdobytej popularności fani zaczęli do niej masowo wzdychać, jednak jej serce było już zajęte. Przynajmniej oficjalnie. Była wtedy byłą już żoną Konrada Skóry, wojskowego pilota. Para poznała się na grillu u koleżanki, oboje byli jeszcze na studiach: ona studiowała w Lublinie, on zaś w Dęblinie. To musiała być szalona miłość, bo od początku odległość nie stanowiła dla nich problemu. Zostali parą, chociaż ona pracowała w lubelskiej telewizji, on zaś zaczął służbę w Dęblinie. Wydawać by się mogło, że im więcej napotykali przeszkód na swej drodze, tym bardziej byli pewni, że chcą być razem. Musieli stawić czoła problemom:

Konrad wyjechał na misję do Afganistanu. Nie było go ponad pół roku. Wrócił odmieniony. Musieliśmy odbudować nasze relacje, ale udało się - powiedziała "Party" prezenterka.

 Dorota Gardias maz Konrad Skóra KAPIF.PL/KAPIF

Para zdecydowała się w końcu na ślub, ale szybko okazało się, że będą musieli prowadzić życie na walizkach. Ona zaczęła pracę w Warszawie, on stacjonował w Łodzi. Mimo wszystko przez długi czas utrzymywali, że związek na odległość wychodzi im świetnie:

Kochamy się i darzymy zaufaniem. Ale czasami jest naprawdę trudno - mówiła w rozmowie z "Party".

O tym, że coś jest nie tak mógł świadczyć fakt, że Gardias nieśpieszno było do zostania mamą:

To po prostu nie jest dobry moment na macierzyństwo. Ale kiedyś bardzo chciałabym mieć dzieci, najchętniej dwoje - mówiła.

Dorota GardiasKapif

Dorota Gardias Dorota Gardias Kapif

Rozwód

Dzięki show "Taniec z gwiazdami" Dorota awansowała z uroczej, ale nikomu nieznanej, pogodynki do naczelnej gwiazdy TVN. Widzowie pokochali ją do tego stopnia, że wygrała program. Niestety ucierpiało na tym jej małżeństwo. Piękna bajka prysła wtedy niczym bańka mydlana i małżeństwa nie dało się już uratować. Dopiero rok po rozwodzie Gardias opowiedziała o jego przyczynach i niemal całą winę wzięła wtedy na siebie:

Miałam grafik zaplanowany godzina po godzinie, od 6 do 22. Dziś wiem, że to było chore. Uzmysłowiłam sobie, że moje życie już od dawna kręci się wyłącznie wokół pracy. Zaczęłam się zastanawiać, gdzie w tym wszystkim jest miejsce na odpoczynek, związek...? Zrozumiałam, że jeżeli nie mam czasu, żeby ze swoim mężczyzną zjeść razem kolację, pójść do kina czy choćby spędzić wspólnie wieczór przed telewizorem, to taki związek nie ma żadnych szans na przetrwanie - zdradziła w rozmowie z Se.pl.

Dorota GardiasKapif

Dorota Gardias ogłosiła, że rozwodzi się ze swoim mężem Konradem. Na imprezie Luksusowa Marka Roku 2010 bawiła się Konradem Wojterkowskim. To jeden z najbogatszych Polaków i właściciel wielkiej firmy informatycznej. W trakcie imprezy doskonale się dogadywali. Dorota Gardias ogłosiła, że rozwodzi się ze swoim mężem Konradem. Na imprezie Luksusowa Marka Roku 2010 bawiła się Konradem Wojterkowskim. To jeden z najbogatszych Polaków i właściciel wielkiej firmy informatycznej. W trakcie imprezy doskonale się dogadywali. kapif

Dorota Gardias i Konrad Wojterkowski

Dorota Gardias ledwo co zdążyła ogłosić rozwód, a prasa już łączyła ją z nowym mężczyzną i to nie byle kim, bo bogatym biznesmenem, Konradem Wojterkowskim. Para przybyła razem na imprezę "Luksusowa marka roku 2010" i zachowywali się rzeczywiście tak, że sami prowokowali plotki. W pewnym momencie biznesmen przyciągnął ją mocno do siebie, a prezenterka zdawała się nie protestować. Wojterkowski to faktycznie dobra partia: jest jednym z najbogatszych Polaków i właścicielem firmy informatycznej. Para jednak nie pojawiła się już ponownie razem.

Dorota Gardias konrad wojterkowski rozwód romans obrączkaforum

Dorota Gardias, Patryk Kalski. Dorota Gardias, Patryk Kalski. Kapif

Dorota Gardias i Patryk Kalski

Nie trzeba było długo czekać, by u jej boku pojawił się nowy przystojniak, Patryk Kalski. Pogodynka pokazała się z nową miłością na ślubie Agnieszki Popielewicz w sierpniu 2011 roku. Wyglądało na to, że nadają na tych samych falach. Kalski został nawet menadżerem prezenterki. Jednak szczęście nie trwało długo, para rozstała się po roku związku. Prezenterka powiadomiła o tym... na swoim Facebooku - zlikwidowała status związku.

Dorota Gardiasscreen z facebook.com z września 2011

Po rozstaniu Gardias pojechała na samotny wypoczynek w góry. Jej byłemu chłopakowi został jednak namacalny dowód po miłości: Kalski wytatuował sobie na prawej ręce słowo "Gardek".

Dorota GardiasScreen z Facebook.com ze stycznia 2012

Dorota Gardias, Patryk Wolski. Dorota Gardias, Patryk Wolski. Kapif

Dorota Gardias i Patryk Wolski

Dorotę Gardias zaczęto łączyć z jej menadżerem, również Patrykiem, ale Wolskim. Jeden z tabloidów sugerował, że łączy ich coś więcej niż tylko relacje służbowe. Może dlatego, że Wolski towarzyszył jej na branżowych imprezach z uwagi na brak innych kandydatów:

Jestem dla niej jak anioł stróż. Razem postanowiliśmy, że anioł stróż brzmi i pasuje lepiej niż agent czy menedżer. Owszem, towarzyszyłem jej podczas kilku imprez, bo nie było innego mężczyzny... - powiedział w rozmowie z Se.pl.

Plotkę o związku zdementowała też sama Gardias. Bardzo dba o to, by na jej temat nie pojawiły się nieprawdziwe informacje. Tym razem jest już oficjalnie w szczęśliwym i dobrze rokującym związku. Ciekawe, kto jest jej wybrankiem?

Dorota GardiasKapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.