Nie tylko Zosia z "Rodziny zastępczej". Zobacz, jak zmieniły się serialowe dzieci!

Zobacz, jak się zmienili!
Misheel Jargalsajkhan. Misheel Jargalsajkhan. Fot. Alina Gajdamowicz / Agencja Wyborcza.pl

Misheel Jargalsajkhan

Misheel Jargalsajkhan znana jest głównie z roli Zosi w popularnym serialu komediowym "Rodzina zastępcza". Aktorka o azjatyckich korzeniach przypomniała o sobie w show stacji Polsat "Jak oni śpiewają", gdzie dała popis umiejętności wokalnych. Ma 24 lata i studiuje medycynę. Ostatnio pojawiła się na gali z okazji 20-lecia Polsatu.

Gala 20.lecia Telewizji POLSAT, Teatr Wielki, 18.12.2012, fot. WBF, Misheel Jargalsajkhan, rodzina zastępcza, zosia, dzieci z seriali

WBF

Czołowy polski rudzielec - Kaja Paschalska Czołowy polski rudzielec - Kaja Paschalska kapif

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska zadebiutowała na małym ekranie w wieku 11 lat w popularnej telenoweli "Klan". Popularność, jaką przyniósł młodziutkiej aktorce serial, wykorzystała przy nagraniu płyty "Kaja Paschalska".

Paschalska KajaKAPIF.PL/KAPIF

Piotr Cyrwus i Agnieszka Kaczorowska. Piotr Cyrwus i Agnieszka Kaczorowska. KAPIF

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska wciela się w serialową Bożenkę już od 1997 roku! "Klan" przyniósł ślicznej Agnieszce sporą popularność. Jednak swoją przyszłość nastolatka wiążę z tańcem latynoamerykańskim, w którym uzyskała tytuł mistrzyni świata.

Agnieszka KaczorowskaKapif

Aleksandra Szwed. Aleksandra Szwed. Fot. Alina Gajdamowicz / Agencja Wyborcza.pl

Aleksandra Szwed

Czarnoskóra aktorka zasłynęła rolą Elizy w "Rodzinie zastępczej". Zadebiutowała w wieku 9 lat. Serial okazał się hitem i zainteresowanie nim nie słabło przez kolejnych 10 lat. Popularność Szwed przyniósł także program "Jak oni śpiewają" oraz "Gwiazdy tańczą na lodzie". Aktorka dwa razy pozowała nago do "Playboya".

Aleksandra SzwedKapif

Bartosz Obuchowicz. Bartosz Obuchowicz. Fot. Marzena Hmielewicz / AG

Bartosz Obuchowicz

Bartosza Obuchowicza kojarzymy głównie za sprawą serialu "Na dobre i na złe", gdzie wciela się w postać syna Artura Żmijewskiego - Tomka. Obuchowicz wystąpił także w kilku przebojach kinowych m.in. "Czas surferów" i "Hakerzy". Ostatnio mogliśmy oglądać go w serialu TVN "Julia".

ObuchowiczAG

Joanna Jabłczyńska. Joanna Jabłczyńska. Screen z youtube.com, TVP Info

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska w 1993 roku wygrała casting do popularnego zespołu "Fasolki". Po nim przyszła pora na "Teleranek" i "Tik-Tak". Od 2007 roku aktorka wciela się w postać Marty w popularnym serialu produkcji TVN "Na Wspólnej". A swój charakterystyczny głos aktorka wykorzystuje często w dubbingowaniu bajek oraz spotów reklamowych.

Jablczynska Joanna AsiaKapif

Michał Tomala. Michał Tomala. KAPIF

Michał Tomala

Michał Tomala jest znany z serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Daniela. Tomala ambitnie kroczy ścieżką teatralną, gra się w licznych spektaklach, które prezentuje w Domach Kultury. Za tę działalność został nagrodzony licznymi wyróżnieniami.

TomalaKapif

Adam Fidusiewicz. Adam Fidusiewicz. WOJCIECH OLKUSNIK / Agencja Wyborcza.pl

Adam Fidusiewicz

Adam Fidusiewicz, jako wyjątek z tego grona, karierę rozpoczął od filmu. Rola Stasia w "Pustyni i w puszczy" przyniosła aktorowi dużą popularność. Wykorzystał ją jednak dopiero po latach, wcielając się w rolę Maksa w serialu "Na Wspólnej".

Fidusiewicz Adam partnerkaKAPIF.PL/KAPIF

Matylda Damięcka. Matylda Damięcka. AG

Matylda Damięcka

Matylda Damięcka wywodzi się z aktorskiej rodziny. Jako ośmiolatka miała swój debiut w serialu TVP "WOW". Trzy lata później zagrała w popularnym serialu "Dom". Prawdziwy sukces i popularność przyniosła aktorce rola Karoliny Brzozowskiej w serialu "Na Wspólnej".

Matylda DamięckaKapif

Sergiusz Żymełka. Sergiusz Żymełka. AG

Sergiusz Żymełka

Sergiusz Żymełka przygodę z aktorstwem rozpoczął epizodycznymi rolami w Teatrze Telewizji. Prawdziwą popularność przyniósł mu serial "Rodzina zastępcza", w którym wcielał się w rolę syna Piotra Fronczewskiego - inteligentnego i pomysłowego Filipa. Sergiusz ma na koncie także gościnny występ w "Na dobre i na złe". Dzisiaj Żymełka ma 21 lat i studiuje psychologię biznesu na jednej z prywatnych uczelni w Warszawie.

Sergiusz ŻymełkaAG

Aleksander Ihnatowicz. Aleksander Ihnatowicz. fot. screen Youtube

Aleksander Ihnatowicz

Aleksander Ihnatowicz znany jest jako członek słynnej "Rodziny zastępczej" - Romek. Prócz tego serialu, Ihnatowicz ma na koncie epizody w "Tygrysach Europy" i "Adamie i Ewie". Obecnie pracuje jako programista w jednym z dużych przedsiębiorstw.

Aleksander Ihnatowiczfot. Facebook

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.