Śmietanka towarzyska, drogie samochody i gwiazdy. Śluby Kwaśniewskiej, Luberta i Wiśniewskiego - który najfajniejszy?

Trzy długo oczekiwane wydarzenia tych wakacji. Porównajcie śluby Aleksandry Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha, Tomasza Luberta i Ewy Wojtasik oraz Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Jesteśmy ciekawi Waszych komentarzy!
Panna młoda w towarzystwie ojca - byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego. Panna młoda w towarzystwie ojca - byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego. Fot. Kapif

Panna młoda

Ola Kwaśniewska miała na sobie suknię ślubną projektu swojej przyjaciółki, Sabriny Pilewicz. Projektantka wykorzystała jedwab i muślin, całość ozdobiona jest ponad 400 kamieniami Swarovskiego. Gładki kok oraz delikatny makijaż sprawił, że panna młoda wyglądała elegancko i z klasą.

Wojtasik EwaKAPIF

Sukienka Ewy Wojtasik była dosyć kontrowersyjna, żeby nie powiedzieć wulgarna. Koronki zasłaniały to co powinny, ale tak naprawdę panna młoda wygląda na lekko rozebraną. Podobnie jak w projekcie Kwaśniewskiej, suknię pokrywały kryształki Swarovskiego. Do rozpuszczonych włosów przypięty był krótki welon.

Tajner Idzik Dominika, Tajner Apoloniusz tata ojciecKapif

Suknia ślubna Dominiki Tajner była klasyczna. Zaprojektowała ją przyjaciółka Wiśniewskich, Marta Grycan! Suknia wykonana była z najwyższej jakości materiałów. Nowa blond fryzura nadała twarzy Tajner uroku.

Kuba Badach. Kuba Badach. Kapif

Pan młody

Kuba Badach na najważniejsze wydarzenie w swoim życiu włożył garnitur specjalisty od męskiej odzieży - Tomasza Ossolińskiego. Idealnie skrojony strój ślubny w modnym, granatowym kolorze świetnie leżał na panu młodym.

 fot. KAPIF

Strój weselny muzyka Tomasza Luberta wyglądał bardziej na przebranie niż ubranie. Skórzane spodnie, przykrótki frak i krawat jak u kowboja, w połączeniu z pasem w szachownicę wyglądały nieco tandetnie.

Michał WiśniewskiKapif

Do Michała Wiśniewskiego już kilka lat temu przypięto etykietkę króla kiczu. Jednak na swoim ślubie był nie do poznania! Czarny smoking i muszka, w zestawieniu z białą koszulą sprawiły, że Wiśniewski wyglądał naprawdę z klasą.

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk kapif

Zaproszeni goście

Na ślub Kwaśniewskiej i Badacha zawitała śmietanka towarzyska z całej Europy. Byli milionerzy, ukraiński oligarcha, aktorzy, dziennikarze, muzycy oraz liczne grono polityków. Zjawili się m.in. Jan Kulczyk, Kuba Wojewódzki, Natalia Kukulska, Edyta Herbuś, Adam Sztaba, Ryszard Kalisz.

Doda, Błażej SzychowskiForum


Wesele Wojtasik i Luberta zdominowała pełniąca rolę świadka pana młodego Doda. Wśród zaproszonych gości można było także zobaczyć Radka Majdana czy Magdę Femme.

Grycan Marta mazkapif

Na ślubie Wiśniewskiego i Tajner świadkową była caryca telewizji Nina Terentiew. Oprócz niej zjawili się również Marta Grycan z mężem, Krzysztof Rutkowski i Jacek Łągwa.

Miejscu ślubu

Ślub Kwaśniewskiej i Badacha odbył się w warszawskiej Katedrze Polowej Wojska Polskiego na Starówce.

 fot. KAPIF

Ewa i Tomek przysięgę małżeńską złożyli sobie w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskim Placu Zamkowym.

ślub michała wiśniewskiegokapif

Czwarte wesele Michała Wiśniewskiego zorganizowane było na malowniczych Mazurach. W tym samym kompleksie odbył się ślub i wesele młodej pary.

Hotel Narvil. Hotel Narvil. mat. prasowe

Miejsce wesela

Licznie zgromadzeni u Kwaśniewskiej i Badacha goście weselni, szczęście młodej pary świętowali w ekskluzywnym hotelu Narvil SPA w Serocku.

Windsor Jachrankakapif

Lubert i Wojtasik swoich gości zaprosili do luksusowego hotelu Windsor w Jachrance.

Wisniewski Michal slub, Tajner Idzik Dominika, Terentiew Ninakapif

Tłumy gości, bo aż 500, przybyły na cały weekend do kompleksu u nabrzeży jeziora Roś w Piszu, by bawić się z młodą parą.

Aleksandra Kwaśniewska. Aleksandra Kwaśniewska. ONS

Wóz

Świeżo upieczeni małżonkowie odjechali z katedry nowym mercedesem klasy S, którego wartość to ok. milion złotych.

 fot. KAPIF

U państwa Lubertów trochę inaczej. Do Urzędu Stanu Cywilnego przybyli bryczką.

Wisniewski Michal slubKapif

U Wiśniewskiego i Tajner również odmiennie. Para na ślub przybyła... pieszo. Wszystko przez to, że uroczystość miała miejsce kilka kroków od hotelu, w którym mieszkali i w którym odbyło się wesele.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach. Ola Kwaśniewska i Kuba Badach. KAPIF

Ceremonia publiczna czy prywatna?

Ślub Kwaśniewskiej i Badacha miał być uroczystością zamkniętą, bez towarzystwa fotoreporterów. Tak się jednak nie stało. Licznie zgromadzeni fotografowie robili zdjęcia młodej parze i jej gościom.

 fot. KAPIF

Lubert oraz Wojtasik zaprosili fotoreporterów na najważniejszą uroczystość w swoim życiu. Paparazzi towarzyszyli małżonkom nawet podczas wesela, na którym rejestrowali każdy krok pary i ich gości. Specjalnie dla nich było też przygotowane pomieszczenie, w którym mogli coś zjeść i odpocząć.

30.06.2012 Jablon kolo Pisza Slub Michala Wisniewskiego i Dominiki Tajner N/z Dominika Tajner , Michal Wisniewski  fot Piotr Fotek/REPORTEREastNews

Michał Wiśniewski lubi dzielić się faktami ze swojego prywatnego życia. Jednak bezpośrednio na uroczystość fotografów nie puścił. Ale poradzili oni sobie znakomicie - wynajęli łódki, z których robili zdjęcia nowożeńcom.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.