Doda lubi pokazywać majtki!

Dorota Rabczewska często na czerwonym dywanie pokazuje ekstrawaganckie stylizacje. Jednak coraz częściej jej ubrania nie za wiele przykrywają. Na imprezie Viva Comet pokazała o wiele za dużo!
Doda Doda /Viva Comet

Doda na Viva Comet 2012

Doda zaprezentowała za kulisami Viva Comet 2012 swoje dawne oblicze. Taką piosenkarkę pamiętamy z początków jej kariery, kiedy to bardziej przypominała dmuchaną lalę, a nie artystkę z prawdziwego zdarzenia. Doda miała na sobie ledwo co zawiązany gorset, a kuse szorty prawie nie zakrywały pośladków. Do tego rajstopy kabaretki! Kiedy piosenkarka siedziała, nawet ci, którzy mają wyostrzony wzrok mieli trudności ze stwierdzeniem, czy Doda nie zapomniała majtek.

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

DODA i Błażej Szychowski. DODA i Błażej Szychowski. fot. STUDIO 69

Majtki Dody i prezentacja nowego chłopaka

Od kilku miesięcy Doda spotyka się z choreografem Błażejem Szychowskim. W październiku zeszłego roku po raz pierwszy pojawili się razem na imprezie organizowanej przez dwutygodnik Party. Poza prezentacją nowego chłopaka, Doda pochwaliła się czymś jeszcze. Bordowa sukienka, założona specjalnie na tę okazję, była na tyle niesforna, że ukazała jej kolorową bieliznę. Nieświadoma (a może i świadoma) wokalistka dumnie uśmiechała się do fotoreporterów, trzymając za rękę nieco przerażonego partnera. Ciekawe co Szychowski na epatowanie przez Dodę bielizną.

Dorota DODA Rabczewska, B?a?ej Szychowski URODZINY DWUTYGODNIKA PARTY, AMBER ROOM, 03.10.2011 STUDIO69 - Pawe? M A Z U R E K

Doda na otwarciu klubu w Białymstoku

Kontrowersyjna wokalistka wielokrotnie uświetniała swoją obecnością oficjalne imprezy. Na otwarcie Burlesque Clubu w Białymstoku założyła modną krótką sukienkę Versace dla H&M. I tym razem (oczywiście zupełnie przypadkiem), Doda zaświeciła majtkami.

Doda Rabczewska Dorota *** bez podpisu ***

Doda. Doda. fot. Kapif

Doda na pokazie kolekcji Ani Kuczyńskiej

W listopadzie ubiegłego roku, Doda przeszła samą siebie. Na zorganizowanym przez projektantkę Anię Kuczyńska pokazie, w Dodę wstąpił szatan. Zaczęła prężyć się przed fotoreporterami, ukazując wszystkim swoją, niemal nagą, pupę przysłoniętą baskinką projektu Kuczyńskiej. Cóż, jeśli ktokolwiek myślał, że Doda się zmieniła, rezygnując ze skandali, to grubo się mylił.

Doda, pokaz Ani Kuczyńskiej,

Doda. Doda. fot. Kapif

Doda z rana w koronkowych majtkach

Jesteście przyzwyczajeni do tego, że Doda pokazuje swoją bieliznę tylko na wieczornych imprezach? Otóż Ci, którzy oglądali w styczniu poranną telewizję śniadaniową mogli być w ciężkim szoku. Piosenkarka wystąpiła w swetrze i... koronkowej bieliźnie. Miny prowadzących były bezcenne. Cała Doda...

Doda Dorota Rabczewska

Więcej o:
Komentarze (51)
Doda lubi pokazywać majtki!
Zaloguj się
 • ktos.tam

  Oceniono 17 razy 15

  ,,Doda lubi pokazywać majtki''

  A wy głupotę pisząc o nich.

 • sansa

  Oceniono 17 razy 15

  Każdy buduje swój kapitał na tym, co potrafi najlepiej. Blachara na pokazywaniu tyłka, a pismaki na chorobliwym poszukiwaniu majtek.

 • plameczka

  Oceniono 11 razy 11

  "Doda lubi pokazywać majtki" to równie rewolucyjny tytuł jak "Mleko jest białe!"... Dziękujemy za oczywistą oczywistość :)

 • sselrats

  Oceniono 9 razy 9

  Wies tanczy i spiewa.

 • sensacja

  Oceniono 13 razy 9

  Tak jest zajęta pokazywaniem majtek, że zapomniała zadbać o paznokcie. Na drugim zdjęciu wyraźnie widać jej krótkie, grube paluchy i koszmarny, odrapany lakier, obrzydliwe.

 • pata.m

  Oceniono 8 razy 8

  a gdzie ankieta "które majtki dody są najbardziej hot"?

 • tetradrachma

  Oceniono 10 razy 8

  Dupa Dody, to prawdziwe "oblicze" Polaków !

 • jadzka

  Oceniono 11 razy 7

  nudy.. każdy wie że wypromowała się na tandecie i pokazywaniu dupska

 • masako

  Oceniono 7 razy 7

  według mnie tam widac jej tatuaz a nie majtki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX