Oni pokazali dorosłe dzieci

Przyzwyczailiśmy się, że dzieci gwiazd funkcjonują w show-biznesie od najmłodszych lat. Pozują z rodzicami do sesji w poczytnych magazynach czy towarzyszą im na rodzinnych imprezach publicznych. Ale niektóre znane w Polsce osoby zdecydowały się na pokazanie światu dopiero swoich dorosłych pociech. Tak zrobił Janusz Józefowicz - kilka dni temu po raz pierwszy przyszedł do telewizji ze swoją córką z poprzedniego małżeństwa. Zobaczcie, kto jeszcze zdecydował się na podobny ruch.

Janusz Józefowicz

Janusz Józefowicz odwiedził "Dzień dobry TVN" ze swoją 29-letnią córką Kamilą. To ich pierwszy wspólny wywiad i wizyta w telewizji. Kamila ukończyła reżyserię na warszawskiej uczelni. Po studiach wyjechała do Londynu, a następnie do Brazylii, gdzie stworzyła swój autorski dokument o żyjącej samotnie od 10 lat w dżungli malarce. Obecnie współpracuje z ojcem, dla którego nagrywa proces powstawania musicalu "Polita", nowego spektaklu Józefowicza i Studia Buffo. Warto dodać, że jest tylko kilka lat młodsza od żony ojca, Nataszy Urbańskiej.

kamila józefowicz

Jerzy Owsiak z córką. Jerzy Owsiak z córką. Forum

Jurek Owsiak

To rzadkość zobaczyć Jurka Owsiaka na salonach. Na wtorkowym specjalnym pokazie filmu Romana Polańskiego "Rzeź" towarzyszyła mu córka. Podobna do taty?

Jerzy Owsiak

Dorota Wellman i Jakub Wellman. Dorota Wellman i Jakub Wellman. EAST NEWS

Dorota Wellman

Prowadząca "Dzień dobry TVN" przyszła w towarzystwie swojego syna Jakuba na galę wręczenia Wiktorów w październiku zeszłego roku. Wieczór był dla niej wyjątkowy, bo otrzymała statuetkę w kategorii Prezenter Telewizyjny. 19-letni syn Doroty Wellman jest jej oczkiem w głowie. W tym roku zdaje maturę. Czy pójdzie w ślady mamy? A może wybierze karierę jako fotograf - tak jak tata - Krzysztof Wellman?

Dorota Wellman

Joanna Mucha. Joanna Mucha. Kapif

Joanna Mucha

Pani minister sportu i turystki jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet polskiej polityki. Na niedawnym Balu Mistrzów Sportu towarzyszył jej przystojny 15-letni syn Stanisław. Ma jeszcze jednego syna - Krzysztofa. Ich ojcem jest były mąż Muchy, na co dzień chłopcy mieszkają z nim w rodzinnym Lublinie.

Joanna Mucha

Jacek Braciak wciąż jest wielką niewiadomą. Zagrał w Jacek Braciak wciąż jest wielką niewiadomą. Zagrał w "Magdzie M." a potem w "Brzyduli" Kapif

Jacek Braciak

Jadwiga i Zofia to córki Jacka Braciaka z pierwszego małżeństwa. Obie uczą się w gimnazjum. Aktor przyszedł w ich towarzystwie na premierę komedii "Jak się pozbyć cellulitu", w której jedną z głównych ról zagrała jego obecna partnerka, Maja Hirsch. Para ma 8-letnią córkę Marysię.

Jacek Braciak

Córka Tomasza Zubilewicza, prezentera pogody w stacji TVN i TVN Meteo, nazywa się Marta i ma 21 lat. Pojawili się razem na poniedziałkowych 30-tych urodzinach marki biżuteryjnej YES. Okazuje się, że dziewczyna już stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jest wokalistką i śpiewa w zespole gospel Sound'n'Grace, który dostał się do finału Córka Tomasza Zubilewicza, prezentera pogody w stacji TVN i TVN Meteo, nazywa się Marta i ma 21 lat. Pojawili się razem na poniedziałkowych 30-tych urodzinach marki biżuteryjnej YES. Okazuje się, że dziewczyna już stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jest wokalistką i śpiewa w zespole gospel Sound'n'Grace, który dostał się do finału "Mam Talent"! Zwycięzcę programu poznamy już w tę niedzielę. Na oficjalnej stronie zespołu możemy przeczytać, że Marta od małego uczyła się grać na pianinie. Studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zdarza się jej grać koncerty akustyczne w warszawskich klubokawiarniach. W najbliższych planach ma stworzenie własnego projektu folkowego - bo tą muzyką jest zafascynowana. Oprócz muzyki interesuje się wizażem i rozwija te zdolności w szkole charakteryzacji, wizażu i stylizacji. Co tu dużo mówić, zdolna dziewczyna! Tata musi być dumny. KAPIF

Tomasz Zubilewicz

Córka Tomasza Zubilewicza, prezentera pogody w stacji TVN i TVN Meteo, nazywa się Marta i ma 21 lat. Jest wokalistką i śpiewa w zespole gospel Sound'n'Grace, który dotarł do finału poprzedniej edycji "Mam Talent". Na oficjalnej stronie zespołu możemy przeczytać, że Marta od małego uczyła się grać na pianinie. Studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku. W najbliższych planach ma stworzenie własnego projektu folkowego - bo tą muzyką jest zafascynowana. Oprócz muzyki interesuje się wizażem i rozwija te zdolności w szkole charakteryzacji, wizażu i stylizacji.

Tomasz Zubilewicz, Marta Zubilewicz

Robert Janowski i Aniela Janowska. Robert Janowski i Aniela Janowska. KAPIF

Robert Janowski

Prowadzący "Jaka to melodia?", Robert Janowski, pojawił się ze swoją 13-letnią córką Anielą na tegorocznym 20. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.W zeszłym roku, po 7 latach, prezenter rozwiódł się z matką dziewczynki, Katarzyną. Mają jeszcze 10-letnią córkę Tolę. Janowski ma także syna Makarego z małżeństwa z Katarzyną Kalicińską.

Robert Janowski

W ostatnim odcinku W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Piotr Gąsowski miał duże wsparcie na widowni... W postaci swojego 17-letniego syna Jakuba. Nastolatek siedział w pierwszym rzędzie i z uśmiechem na twarzy podziwiał tatę. Jakub jest synem Gąsowskiego z poprzedniego związku z Hanną Śleszyńską. Jak widać, świetnie się dogadują. Obaj panowie są do siebie bardzo podobni. Ciekawe, czy mają podobne poczucie humoru? KAPIF

Piotr Gąsowski

Na widowni jednego z odcinków poprzedniej edycji "Tańca z gwiazdami", prowadzący program Piotr Gąsowski miał specjalnego gościa - 17-letniego syna Jakuba. Sympatyczny nastolatek dopingował tatę z pierwszego rzędu. Jakub jest synem Gąsowskiego z poprzedniego związku z aktorką Hanną Śleszyńską.

Piotr Gąsowski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.