Jak gwiazdy radzą sobie po rozstaniu?

Coraz częściej słyszy się o bolesnych rozstaniach wśród amerykańskich gwiazd. Pary, które do tej pory prowadziły szczęśliwe, pełne miłości życie, decydują się na zakończenie związku. Jak celebryci żyją ze złamanym sercem?
Ashton Kutcher Ashton Kutcher fot. AP

Bawią się

W związku Ashtona Kutchera i Demi Moore nie brakowało emocji. Media ciągle rozpisywały się o romansach i zabawowym stylu życia aktora. Prawdziwa bomba wybuchła, kiedy w szóstą rocznicę ślubu Ashton imprezował w San Diego i to nie sam. Sara Leal, 22-letnia początkująca modelka, z chęcią podzieliła się pikantnymi szczegółami z nocy spędzonej z mężem Demi. Aktorka miała już dość i 17 listopada złożyła pozew o rozwód.

Jednak Ashton nie rozpaczał po zerwaniu. Kiedy Demi Moore borykała się z depresją i nadużywała alkoholu, aktor przypomniał sobie, jak wygląda życie kawalera. Czas spędzał w klubach i wcale się z tym nie krył. Na Twitterze zamieścił nawet zdjęcia z jednej z takich imprez.

ashton kutcher

Na premierze filmu ''Sylwester w Nowym Jorku" bez skrępowania flirtował z Leą Michele, partnerką z planu.

ashton kutcher, lea michale

Aktor był po prostu w wyśmienitym humorze. Jego wzrok często błądził w okolicach dekoltu aktorki. Teraz może spędzać czas w towarzystwie pięknych kobiet bez skrępowania. Jak widać, bardzo odpowiada mu taki stan rzeczy.

Niedawno Ashton przebywał w Sao Paula w Brazylii. Zanim wrócił ze spaceru zaczęło padać. Aktor wykorzystał to i postanowił zabawić się na mokrych ulicach. Niczym mały chłopiec ślizgał się po kałużach. Widocznie aktor nie dojrzał jeszcze do poważnego związku. Teraz Ashton może bawić się i wygłupiać do upadłego.

ashton kutcher

Demi More Demi More Agencja Forum

Sięgają po alkohol

Ashton się bawił, a Demi Moore chudła w oczach. Aktorka naprawdę przechodziła ciężki okres i było to po niej widać.

Demi Moore

W sieci cały czas pokazywały się zdjęcia szalejącego Ashtona. Jakby tego było mało zmarła dobra przyjaciółka aktorki, Pattsy Rugg. Kobiety łączyła silna więź, aktorka przedstawiała ją nawet często jako swoją mamę. Przez lata Rugg wspierała Demi, która borykała się z problemem alkoholowym.

Demi Moore

W obliczu tak ciężkiego okresu aktorka została bez wsparcia. Mówiono, że Demi powróciła do nałogu. Nie umiała poradzić sobie z odejściem ukochanego i wtedy szukała zapomnienia w alkoholu. No i stało się.Kilka dni temu aktorka zgłosiła się na leczenie z powodu wycieńczenia organizmu.Jej rzecznik napisał w oświadczeniu:

Z powodu stresów w jej życiu, Demi postanowiła oddać się w ręce specjalistów, aby poprawić swoje zdrowie. Nie może się doczekać, aby wydobrzeć i jest bardzo wdzięczna za wsparcie rodziny i przyjaciół.

Mamy nadzieję, że aktorka szybko wróci do zdrowia.

Marc Anthony z żoną Jennifer Lopez Marc Anthony z żoną Jennifer Lopez REUTERS/MARIO ANZUONI

Szukają nowej miłości

Kiedy w lipcu Jennifer Lopez i Marc Anthony się rozstawali, wydali oświadczenie:

Podjęliśmy decyzję, aby zakończyć nasze małżeństwo. Był to dla nas bardzo trudny krok, udało nam się jednak dojść do porozumienia we wszystkich ważnych kwestiach.

Tak naprawdę porozumienie nie było wcale łatwe. Kwestią sporną pozostawała opieka nad dziećmi (teraz czteroletnimi bliźniakami, Emme i Maxem) oraz podział majątku. A było co dzielić - 350 milionów dolarów!

Jennifer Lopez, Marc Anthony

Para nie umiała rozstać się po cichu. W mediach ciągle pojawiały się informacje, jak to Jennifer i Marc robią sobie na złość. A to artystka sprzedawała ubrania i biżuterię od męża albo Marc domagał się większej opieki nad dziećmi.

Jennifer miała już dość nerwów i chwili spokoju poszukała u młodszego mężczyzny, Caspera Smarta.

jennifer lopez i casper smart

Świat oszalał, kiedy piosenkarka i aktorka zakochała się w prawie o połowę młodszym tancerzu! Nie była to chwilowa znajomość, gwiazda cały czas podkreśla, że ma poważne zamiary wobec nowego chłopaka. Czyżby w grę wchodził nawet czwarty ślub?

Marc Anthony nie czekał długo z odpowiedzią na romans Jennifer. Zamieścił w sieci zdjęcia ze swoja lubą, modelką Shannon De Limą. Czy jej poprzedniczka była zazdrosna? Na jej Twitterze mogliśmy przeczytać:

Wiesz dobrze, głęboko w swoim wnętrzu, że jest tylko jedna magia, jedna moc i jedno wybawienie, które nazywa się kochaniem.

W ten sposób chciała chyba dać do zrozumienia byłemu partnerowi, że w jej sercu jest miejsce tylko dla jednego mężczyzny i tym samym nie czuje już nic do Marca Anthony'ego.

Johnny Depp i Vanessa Paradis. Johnny Depp i Vanessa Paradis. Fot. FORUM

Zajmują się pracą

Kiedy podano wiadomość, że jedna z ulubionych par show-biznesu najprawdopodobniej się rozstała, nikt nie mógł w to uwierzyć. Vanessa Paradis i Johny Deep byli ze sobą 14 lat! Żyli i mieszkali we Francji, spokojnie i z dala od natrętnych fotoreporterów i hollywoodzkiego zamieszania. Kiedy przeprowadzili się do Los Angeles, zaczęły się kłopoty. Spędzali ze sobą coraz mniej czasu.

vanessa paradis

Vanessa postanowiła, że lekarstwem na ból po rozstaniu będzie praca. Zajęła się promocją swojego najnowszego filmu ''Cafe de flore''. Podczas wywiadów podkreślała:

''Cafe de flore'' to film o miłości, jej przyjemnościach, ale i o bólu z niej płynącym. Film jest bolesny i dramatyczny. Ta historia mnie przygnębia. W głębi serca poczułam się załamana. Idea bratniej duszy jest bardzo piękna i romantyczna, gdy się ją przedstawia w filmie albo w piosence, ale rzeczywistość jest inna.

Słowa te można by jak najbardziej odnieść do sytuacji, w której znalazła się Vanessa. Pewne jest, że nawet, kiedy starała się nie myśleć o Johnym i skupiała się na pracy, wszystko dookoła przypominało jej o utraconej miłości.

W jednym z najnowszych wywiadów stwierdziła, że plotki nie są prawdziwe. Mamy taką nadzieję.

Seal. Seal. scree Youtube.com/PBS

Kochają dalej

Po siedmiu latach małżeństwa Heidi Klum i Seal postanowili się rozstać i złożyli w sądzie papiery rozwodowe.

Seal, Heidi Klum

Byliśmy szczęśliwym małżeństwem, jednak po wielu próbach ratowania naszych relacji postanowiliśmy żyć osobno. To będzie łagodny proces, aby nasze dzieci wiedziały, że są dla nas najważniejsze, szczególnie teraz, gdy szykuje się tyle zmian. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i liczymy na uszanowanie naszej prywatności - mówili w oświadczeniu.

Kolejna piękna, miłosna historia nie miała szczęśliwego zakończenia. Jednak jak zgodnie oboje podkreślają, pomimo rozstania nie mogą twierdzić, że ich miłość umarła.

seal

Na palcu Seala ciągle błyszczy złoty krążek. Na pytania o obrączkę odpowiada:

To, że ludzie się rozchodzą, nie oznacza, że się nie kochają. Tak, noszę obrączkę, gdyż cały czas coś mnie łączy z tą kobietą. Mamy razem dzieci i darzymy się szacunkiem. Nie jesteśmy typem ludzi, którzy będą chcieli zakończyć swój związek w brzydki sposób.

Muzykowi na pewno nie jest łatwo pogodzić się z faktem, że jego ukochanej nie będzie już koło niego i szybko nie zapomni o uczuciu, które ich łączyło. Jak to mówią, czas leczy rany.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.