"Top modelka" na wybiegu - wyrzucili ją z programu, ale i tak robi karierę

Vera Suprunenko na wybiegu.

Vera Suprunenko

Vera Suprunenko, 24-letnia Ukrainka, w środę szła po wybiegu w najnowszym pokazie Mariusza Przybylskiego.

Była to nagroda za wygranie jednego z zadań w "Top Model. Zostań modelką". W jednym z programów kandydatki na modelki prezentowały kreacje z kolekcji Przybylskiego. Najlepiej poszło właśnie Verze, którą projektant zaprosił do udziału w swoim najnowszym pokazie, który odbył się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Vera Suprunenko, top model

Vera Suprunenko Vera Suprunenko Forum

Złamanie regulaminu

Vera zaliczana była do faworytek programu. Świetnie wychodziła na zdjęciach, zadania jej szły bardzo dobrze, jurorzy ją chwalili. Wydawałoby się, że ma pewnie miejsce w finale. Okazało się jednak, że modelka złamała regulamin - zadzwoniła do chłopaka ze swojego prywatnego telefonu, a jest to zabronione. Musiała więc odpaść.

Vera Suprunenko. Vera Suprunenko. Forum

Sukcesy modelek

Vera to już kolejna uczestniczka drugiej edycji "Top Model. Zostań modelką", która świetnie sobie radzi w świecie mody, mimo że nie wygrała programu. Magda Roman, która nie chciała się rozebrać w programie, od razu dostała kilka propozycji sesji, Honorata Wojtkowska prezentowała na wybiegu kolekcję Mohito.

Vera Suprunenko. Vera Suprunenko. Forum

Przyszłość

Nagrodą za wygrane zadanie był także pokaz Mariusza Przybylskiego w Berlinie - Vera pojawi się na niemieckim wybiegu w lipcu.

Vera Suprunenko, top model

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.