Pierwszy mężem Hanny Lis był Robert Smoktunowicz. Para wzięła ślub w grudniu 1989 roku. Rozwiedli się w 1998 roku. Smoktunowicz jest adwokatem i byłym senatorem Platformy Obywatelskiej.
Marcin Łopucki jest drugim mężem Katarzyny Skrzyneckiej. Pierwszym był Zbigniew Urbański. Para była razem w latach 2003-2007, a ich małżeństwo zostało unieważnione w 2015 roku. Urbański jest policjantem na emeryturze, dziennikarzem oraz specjalistą od najnowszych technologii.

eastnews
Monika Mrozowska wyszła za Macieja Szaciłło w 2003 roku. Para ma dwie córki, Karolinę i Jagodę. Rozstali się w 2013 roku. Rok później Maciej ożenił się z Karoliną Kopocz, a Monika związała się z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, z którym ma syna Józefa. Rozstali się w grudniu 2018 roku. Następnie weszła w związek z Maciejem Auguścikiem-Lipką, z którym ma syna Lucjana.
Pierwszym mężem Jolanty Fraszyńskiej był aktor, Robert Gonera. Para była w związku od 1990 do 1994 roku. Mają dorosłą córkę, Nastazję. Po rozwodzie z Fraszyńską aktor związany był z Karoliną Wolską, z którą ma dwóch synów. Ich małżeństwo trwało od 2003 do 2012 roku.
Pierwszym mężem "Perfekcyjnej' był prawnik Łukasz Bukaczewski. Para poznała się na studiach i wtedy też zdecydowała się przypieczętować związek. Małżeństwo jednak nie trwało długo. W 2003 roku została żoną aktora Jacka Rozenka, a w 2016 roku wyszła za mąż za Radosława Majdana.
Pierwszy mąż Agnieszki Woźniak-Starak, Adam Badziak, jest byłym mistrzem sportów motocyklowych. Para wzięła ślub na początku września 2008 roku. Rozstali się w 2014 roku, a do rozwodu doszło rok później.
Pierwszym mężem Kingi Rusin był Tomasz Lis. Para pobrała się w 1994 roku, a jej świadkową była kolejna żona prezentera, Hanna Lis. Doczekali się dwóch córek - Poli i Igi. Rozwiedli się po 12 latach.

KAPIF
Zanim wyszła za Piotra Kochańskiego, Kamilla Baar związana była z aktorem filmowym i teatralnym, Wojciechem Solarzem. Para wzięła ślub w 2005 roku i rozwiodła się 4 lata później.
Beata Tyszkiewicz była zamężna trzykrotnie. Jej pierwszym mężem był Andrzej Wajda. Poznali się na planie filmu 'Samson' w 1961 roku. Ślub wzięli po narodzinach córki, Karoliny Wajdy. Tyszkiewicz była trzecią żoną reżysera - pierwszą była Gabriela Obremba a drugą Zofia Żuchowska. Jego czwarty związek małżeński, zawarty w 1974 roku z Krystyną Zachwatowicz, trwał do śmierci reżysera w 2016 roku.
Mało kto pamięta, że pierwszym mężem aktorki był Tomasz Jędruszczak, który zginął w wypadku samochodowym w 2005 roku. Mieli razem córkę, Aleksandrę.
Agata Młynarska była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był doktor historii Leszek Kieniewicz. Ich małżeństwo trwało 10 lat. Z tego związku ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Wychowała też dwie dziewczynki z domu dziecka Sylwię i Alicję. Młynarska od 2014 roku jest żoną Przemysława Schmidta.
Edyta Pazura jest oburzona, jak pod szkołą potraktowano jej córkę. "Będę dzwonić na policję"
Damięcka przygotowała mocne grafiki na prima aprilis. "Nie śmieję się"
Kaczorowska znika z "Klanu". Wyjawiła dalsze losy Bożenki
Willa Kwaśniewskich na Mazurach robi wrażenie. Tam odpoczywają od miejskiego zgiełku
Tłum gwiazd na Jupiterach Roku Plotka. Hajduk błyszczy, Pela zaskoczył kolorem
Andrzej z Plutycz pokazuje kulisy remontu w domu. Niebywałe, co udało mu się znaleźć
Odważna Anna Wendzikowska na Jupiterach Roku. Zdobienie na szyi robi wrażenie
Doda w zjawiskowej kreacji na Jupiterach Roku. Spójrzcie na ten tren
Sebastian Fabijański zjawił się na gali Jupitery Roku Plotka. Nie był sam
Hanna Lis, Robert Smoktunowicz eastnews
Monika Mrozowska, Maciej Szaciłło eastnews
Jolanta Fraszyńska, Robert Gonera Kapif
Małgorzata Rozenek z mężem Jackiem Rozenkiem. kapif
Agnieszka Woźniak-Starak i Adam Badziak KAPIF.pl
Kinga Rusin i Tomasz Lis EAST NEWS
Aleksandra Jędruszczak, Małgorzata Foremniak. WBF
Stanisław Kieniewicz, Agata Młynarska kapif