Wybieramy ANTYMISS ramówki Polsatu. Na którą kreację przykro patrzeć?

W czwartek w warszawskim Space Clubie odbyła się prezentacja ramówki Polsatu. Wiele gwiazd odrobiło pracę domową i zaprezentowało się znakomicie, jednak zatrważająco dużo wyglądało okropnie. My nie mogliśmy się zdecydować, komu należy się tytuł Antymiss Polsatu, dlatego tę decyzję zostawiamy Wam. Zobaczcie nasze propozycje i głosujcie!
Maja Hirsch Maja Hirsch WBF

Maja Hirsch

Stylizacje Mai Hirsch z reguły wywoływały same pozytywne emocje, jednak tym razem przecieraliśmy oczy ze zdziwienia - jak ona mogła się tak ubrać?

Maja HirschWBF

Czarna suknia do ziemi bardzo źle układała się na aktorce. Fatalnie skrojona kreacja całkowicie zniekształciła jej sylwetkę. Dzięki temu szczuplutka Maja nagle dostała brzucha, a biodra wydały się przysadziste.

Maja HirschKapif

Jak bardzo źle dopasowana była suknia widać było, gdy aktorka zaczęła się poruszać. Tandetne materiałowe różyczki nie tylko szpeciły całość, lecz także były dodatkowym ciężarem, przez co sukienka obsuwała się, a Hirsch raz po raz świeciła bielizną.

Maja HirschWBF

Anna Głogowska Anna Głogowska WBF

Anna Głogowska

Anna Głogowska przenosi do codziennych strojów chyba zbyt dużo elementów ze swoich kreacji z parkietu. Na prezentację ramówki Polsatu tancerka założyła seledynową suknię z obniżonym stanem.

Anna GłogowskaWBF

Zwiewna sukienka bardziej nadawałaby się na imprezę w upalny dzień na plaży, tym bardziej, że włosy Głogowskiej już wyglądały tak, jakby przed chwilą wyszła z morza. I te błyszczące rajstopy...

Anna GłogowskaWBF

Stylizację dopełniły barokowe kolczyki, które oczywiście w ogóle nie pasowały do reszty. Nam najbardziej podobały się czarne peep-toe.

Marzena Kipiel-Sztuka Marzena Kipiel-Sztuka WBF

Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka rzadko bywa na branżowych imprezach, wczoraj jednak dobitnie zaznaczyła swoją obecność. Jej kreacja mocna zapadła w pamięć i niczym najgorszy koszmar śnić się może po nocach. Aktorka założyła liliową suknię do ziemi, z przedziwnymi ozdobami z przodu.

Marzena Kipiel-SztukaKapif

Niestety suknia nie sprostała wyzwaniu i nie była w stanie utrzymać na miejscu pokaźnego biustu aktorki. Jej piersi przelewały się z boku na bok, całe szczęście, że kreacja całkiem z nich nie zjechała, choć jak widać, było blisko.

Marzena Kipiel-SztukaKapif

Niemodny materiał, koszmarne dodatki i przedziwne ozdoby na brzuchu zapewniają odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej mocną pozycję wśród kandydatek na Antymiss Polsatu. Jednak aktorka ma jeszcze jednego asa w rękawie, a właściwie pod pachą...

Marzena Kipiel-Sztuka, wpadka, pacha, włosy pod pachą, nie ogolonaKapif

Katarzyna Galica. Katarzyna Galica. Kapif

Katarzyna Galica

Czarna skóra na pięknej kobiecie zawsze wygląda seksownie. Dzięki Katarzynie Galicy wiemy już, że ta obiegowa opinia jest mitem. Mimo że aktorce niczego nie brakuje, to jednak fatalny krój sukienki całkowicie zniekształcił jej sylwetkę .

Katarzyna GalicaWBF

Zbyt obcisła sukienka podkreśliła brzuszek aktorki i spłaszczyła piersi. Dodatkowo odsłoniła kolana Galicy, które, przez kozaki i błyszczące rajstopy wydały się bardzo masywne.

Katarzyna Galica, kolanaWBF

Anna Jujka Anna Jujka WBF

Anna Jujka

Nowa jurorka "Tylko taniec. Got dance" nie chciała przejść niezauważona na tak dużej imprezie. Cóż, udało jej się to - bez dwóch zdań. Błyszcząca ażurowa bluza przyciągała spojrzenia wszystkich. Tym bardziej, że oryginalny ciuch kompletnie nie pasował do przykrótkiej sukienki. Choć może wcale nie była sukienką, tylko raczej jakąś dłuższą koszulką, która ledwo zakrywała, to co powinno pozostać ukryte.

Anna JujkaWBF

Jujka najwyraźniej uznała, że długość sukienki jest nie dość wyzywająca, dlatego dodała do niej jeszcze pokaźny rozporek.

Anna JujkaWBF

Anna JujkaWBF

Sznurowane botki świetnie pasowałyby do innego zestawu, podobnie jak półprzezroczyste rajstopy.

Anna Jujka, butyWBF

Marysia Niklińska Marysia Niklińska WBF

Marysia Niklińska

O urodzie Marysi Niklińskiej można byłoby się rozpisywać całymi latami. Wielkie oczy, gładka cera, długie rzęsy, błyszczące włosy, proporcjonalna sylwetka i... jakaś przedziwna sukienka. Rozumiemy, że ładnemu we wszystkim ładnie, a pięknej aktorki nie oszpeci nawet taka kreacja, ale dlaczego Niklińska nie chce się podkreślać swoich atutów?

Marysia NiklińskaWBF

Marysia NiklińskaWBF

Dlaczego nie przypadła nam do gustu sukienka aktorki? Kreacja stworzona z cekinów nie wyglądała zbyt efektownie, tym bardziej, że co chwila z niej jakiś odpadał. Przy każdym ruchu Niklińskiej cekiny pracowały - podnosiły się i opadały, przez co z daleka wyglądała trochę jakby była pokryta sterczącymi nitkami.

Marysia Niklińska, Jacek KopczyńskiKapif

Zachwyciły nas natomiast buty aktorki. Lepiej jednak wyglądałyby w zestawieniu z inną sukienką.

Marysia Niklińska, butyKapif

Więcej o: