Anna Bałon - wielka przegrana "Top Model"

Pokonała ją Olga Kaczyńska.
Anna Bałon. Anna Bałon. fot. TVN

Anna Bałon

W finale jurorzy nie szczędzili jej pochwał. Marcin Tyszka powiedział:

Ania zaskoczyła mnie determinacją. Sam wątpiłem, że uda jej się osiągnąć sukces, a teraz jestem tego w 100% pewien.

Modelka na wybiegu i na sesjach radzi sobie świetnie. Ale czy na pewno osiągnie sukces? Przypomnijcie sobie jej losy w programie. Co jej się udało a co nie?

Ania Bałon pochodzi z Opola. Ma 18 lat, jej wzrost to 181 cm, a wymiary 86-60-91.

Anna Bałon Anna Bałon fot. TVN

Słabe początki

Jurorzy nie byli zachwyceni postępowaniem Ani. Oszukiwała podczas jednego z zadań. Dziewczyny miały zrobić sobie makijaż na czas, Ania schowała się za filarem, chciała zacząć szybciej i została przyłapana na gorącym uczynku. Oprócz tej wpadki jurorzy wytykali jej także infantylność i dziecinność. Ale doceniali pracę włożoną w sesje zdjęciowe.

Anna Bałon Anna Bałon fot. TVN

Ulubienica internautów

A właściwie ulubiony obiekt żartów. Jej infantylne, naiwne i dziecinne wypowiedzi stały się hitem w internecie, a Ania jedną z najmniej lubianych uczestniczek. Oto kilka "perełek":

Jestem tu po to, żeby pokazać co potrafię, nie żeby się zaprzyjaźniać. To to mogę w domu przecież jak wrócę.
Możemy zrobić zdjęcia tutaj i teraz. Tak myślę, że mogę zapozować. Bardzo ładnie zapozuję, bardzo się spodoba...
Poczułam dziką żądzę jedzenia!
Anna Bałon. Anna Bałon. fot. TVN

Zdjęcia z nagim modelem

Ania podobno wstydziła się nagiego modela, ale w czasie sesji nie dała tego po sobie poznać. Wyznała Anji Rubik, że pozostałe dziewczyny oskarżają ja o bulimię. Twierdzą, że się bardzo objada, a później znika na długi czas w łazience po to, aby wymiotować. Bardzo szczupła Rubik pocieszała Anię, powiedziała, że nie powinna się tym przejmować, bo ma najlepsze ciało ze wszystkich uczestniczek. Ale nie zawsze tak było.

Anna Bałon. Anna Bałon. TVN

Metamorfoza

Jeszcze rok temu Ania była puszysta. Schudła 24 kilogramy. Jak to się jej udało?

Miałam dobrą motywację. Schudłam po prostu dla chłopaka - powiedziała modelka. - Zaczęłam zdrowo się odżywiać. Odrzuciłam słodycze, fast foody. Tylko 5 posiłków dziennie. Małych porcji oczywiście. I do tego ostatni posiłek przed 17. Ważne, aby pić 2 litry wody dziennie.

W "Top Model" o metamorfozie wypowiedziała się w typowym dla siebie stylu:

Jaram się tym, że teraz taka jestem ładna i w ogóle taka szczupła.
Anna Bałon. Anna Bałon. fot. TVN

Nagie zdjęcia

Ania nie miała żadnego problemu, żeby rozebrać się przed obiektywem aparatu. Nagość jej zupełnie nie onieśmielała, co w zawodzie modelki jest bardzo istotne.

Anna Bałon. Anna Bałon. Screen TVN

Eva Minge

Podczas jednego z zadań kandydatki na top modelki musiały odnaleźć na imprezie osoby ze świata mody: Teresę Rosati, Małgosię Baczyńską, Evę Minge, Tomasza Jacykowa oraz Roberta Kupisza i zrobić na nich wrażenie rozmową. Spotkanie Ani z projektantką Evą Minge nie zaczęło się ciekawie:

Anna Bałon: Dobry wieczór, ja jestem Ania Bałon i ja tutaj chciałam pani zapytać, bo pani robiła pokazy w różnych miejscach ciekawych. Pani yyy nie wiem, yy chciałam zapytać...
Eva Minge: A dlaczego się tak pieścisz?
Anna Bałon: No właśnie bo ja mam taki problem, że jestem dziecinna.

Eva Minge miała ochotę kopnąć Anię w tyłek. Ale w końcu panie znalazły wspólny język. Do takiego stopnia, że Ania nie zdążyła porozmawiać z pozostałymi osobami.

Anna Bałon. Anna Bałon. fot. TVN

Zdjęcia Marcina Tyszki

W sesji w stylu gwiazd kina lat 40. i w obiektywie znanego fotografa i jurora "Top Model" wyglądała zjawiskowo.

Anna Bałon. Anna Bałon. fot. TVN

Paryż

Stolica Francji okazała się bardzo szczęśliwa dla Ani. Sesje zdjęciowe poszły jej bardzo dobrze. Co najważniejsze, dostała się na cztery pokazy mody podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Jeden z pokazów zamykała, co jest wielkim zaszczytem dla modelki. Udowodniła, że stać ją na wiele i poradzi sobie w świecie mody.

Życzymy sukcesów!

Więcej o: