Ranking prezenterów pogody

Pogodynki.
Gorąca Omenaa już od kilku lat reklamuje stroje kąpielowe. Od takich zdjęć wszystkim robi się wakacyjnie i gorąco. Omenaa ma po prostu idealne ciało. Gorąca Omenaa już od kilku lat reklamuje stroje kąpielowe. Od takich zdjęć wszystkim robi się wakacyjnie i gorąco. Omenaa ma po prostu idealne ciało. Mat. promocyjne Corin

Omenaa Mensah

Ostatnie lata pokazały, że prezenterki i prezenterzy pogody stają się coraz bardziej popularni. To już prawdziwe gwiazdy. Nic więc dziwnego, że ARC Rynek i Opinia przeprowadziło wśród Polaków badania na najpopularniejszego prezentera pogody. Brano pod uwagę atrakcyjność jak i zaufanie.

I tak na miejscu 4 uplasowała się Omenaa Mensag. 6 procent ankietowanych uznało ją za przebojową a 42 za seksowną.

W miniony weekend Dorota Gardias pojawiła się na tegorocznej edycji W miniony weekend Dorota Gardias pojawiła się na tegorocznej edycji "Verva Street Racing" - wyścigów w samym sercu Warszawy. Pogodynka TVN zachwycała swoim wyglądem! Odkryła także skrywane przez wiele lat znamię na czole. Zobacz! www.KAPIF.pl

Dorota Gardias

Na miejscu trzecim znalazła się Dorota Gardias. To ją Polacy wymieniają najczęściej jako pogodynkę pełną przebojowości (20,3%) oraz najbardziej atrakcyjną spośród prezenterek. Nic dziwnego.

Znane pogodynki Znane pogodynki Kapif

Tomasz Zubilewicz

Miejsce drugie zajął Tomasz Zubilewicz. Prezenter pogody jest uznawany przez Polaków za osobę godną zaufania (26%). Niestety, pod względem atrakcyjności wypada już gorzej (1,4%). Kto zatem wygrał ranking?

Znane pogodynki Znane pogodynki Kapif

Jarosław Kret

Dokładnie tak! Jarosław Kret według 80 % Polaków to najpopularniejszy prezenter pogody i najbardziej atrakcyjny. Zarówno panie jak i panowie uznali, że jest seksowniejszy od Zubilewicza. Zaufaniem obdarzyło go 14% ankietowanych.

Więcej o:
Komentarze (22)
Ranking prezenterów pogody
Zaloguj się
 • maria10344

  Oceniono 3 razy 3

  Najbardziej lubię pogodę kretową i zubilewiczową no i jeszcze majkową.Nie cierpię tych infantylnych panieniek,silących się nie wiadomo na co.

 • wulfi

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko marzenka Słupkowska- klasa,inteligencja i zmyslowosc..a reszte lasek to moga zapowiadac pogodz po 24 najlepiej w bikini .taka pogoda dla mieszkancow ZK

 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 2

  zubilewicz to nie pogodynka to instytucja nikt tak o wiatrach nie opowiadał jak on. A po huraganie na ochocie powiedział: Prosze Państwa nad moim domem na Bitwy Warszawskiej latały dachówki" a mieszkałam wtedy 2 km dalej a nad moim blokiem latały drzewa :p

 • dexterek011

  Oceniono 2 razy 2

  Eeeee. tam. Omenaa była lepsza kiedy prowadziła "Rożową landrynkę" w Polsacie i ładnie się tam wypinała.

 • tom

  Oceniono 2 razy 2

  a czemu nie ma tego kolesia z tvp info?taki młody brunet.mniam

 • mario3333

  Oceniono 2 razy 2

  Paulina Sykut jest najlepsza i zbiera najwięcej pozytywnych opinii

 • cholera

  Oceniono 4 razy 2

  DLACZEGO pogodynki, ktore powinny zapowiadac pogode i schodzic z anteny lansuja sie z cyckami w playboyach i innych tego typu podobnych? co to jest za wyznacznik ?

 • Gość: Mariush

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Andrzejczak słodka szparka

 • Gość: bastek

  Oceniono 1 raz 1

  Monika Andrzejczak z TVP.Najlepsza dupcia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX