W cieniu słynnego brata albo siostry

Ktoś znany i mniej znany brat albo siostra u boku. Poznajcie w połowie słynne rodzeństwa polskiego szołbiznesu.
Znane rodzeńśtwa Znane rodzeńśtwa Kapif

Paweł Deląg i Dorota Deląg

Aktorskie rodzeństwo. Paweł Deląg to amant polskiego kina i telewizji. Kobiety wręcz kochają go oglądać. Wysoki, przystojny i zdolny. O ile Paweł ma wierne fanki, o tyle Dorota już nie do końca. Równie zdolna co brat, ale panowie ubóstwiają inne aktorki.

Znane rodzeńśtwa Znane rodzeńśtwa Kapif

Sonia Bohosiewicz i Maja Bohosiewicz

Sonia kilka lat temu podbiła serca kinomaniaków rolą w filmie "Rezerwat". Od tamtego momentu jej kariera się rozwinęła. Gra w serialach i filmach. Ostatnio jest o niej bardzo głośno dzięki metamorfozie. Jej młodsza siostra Maja również grywa. Nie jest jednak na razie tak popularna jak starsza siostra.

Znane rodzeńśtwa Znane rodzeńśtwa Kapif

Mateusz Damięcki i Matylda Damięcka

Mateusz Damięcki gra od małego. Pamiętamy go dobrze z takich produkcji jak "Wow" czy "Matki, Żony i Kochanki". Potem było "Przedwiośnie" i wielki boom na Damięckiego. Kariera ogromna. Niestety, Matylda Damięcka już nie powtórzyła jego sukcesu. Przewinęła się przez parę seriali. Pozostaje w cieniu brata.

Znane rodzeńśtwa Znane rodzeńśtwa Kapif

Cezary Pazura i Radosław Pazura

Kolejne rodzeństwo aktorskie. Cezary to ikona filmu. "Killer" czy "Killerów 2-óch" to hity kinowe, dzięki którym Pazura stał się królem komedii. Jego brat Radosław również walczy o pozycję na rynku. Nie jest tak popularny jak brat, ale z Pazurami jest jak z winem. Im starsi, tym lepsi.

Znane rodzeńśtwa Znane rodzeńśtwa Kapif

Jarosław Kret i jego brat

Jarosław Kret to znany pogodynek. Pogodny, popularny i interesujący. Mało kto wie, że Jarosław ma brata bliźniaka. Jacek też radzi sobie nieźle w show-biznesie. Jest członkiem zespołu "Poparzeni kawą trzy", który dostał nagrodę dziennikarzy na "Top Trendach". Nie jest oczywiście tak popularny jak brat Jarosław, ale to chyba kwestia czasu.