Poznajcie menadżerów gwiazd cz.2

Menadżerowie gwiazd.
Jarosław Burdek Jarosław Burdek kapif

Jarosław Burdek

Jarosław Burdek jest menadżerem Dody od początku 2010 roku. Zajmuje się głównie wizerunkiem swojej gwiazdy i jej kontaktami z prasą. To jego pierwszy raz w roli menadżera. Wcześniej był zastępcą dyrektora TVP2 ds rozrywki. Obecnie jest dyrektorem programowym 4fun.tv. I najwyraźniej ilość obowiązków nie pozwala mu na poświęcenie całego czasu Dodzie, bo trudno się do niego dodzwonić, nie mówiąc o uzyskaniu jakiejkolwiek informacji na temat Rabczewskiej. Z tego powodu przestaliśmy do niego dzwonić już w zeszłym roku, a informacje dotyczące Dody staramy się uzyskiwać z lepszych źródeł. Plotka głosi, że kontakty Dody i Burdka ochłodziły się.

Monika Gawlińska Monika Gawlińska kapif

Monika Gawlińska

Monika Gawlińska jest oddaną menadżerką, która od lat wspiera męża. Można powiedzieć, że jest z nim na dobre i na złe. Zawsze w cieniu męża. Zajmuje się kontaktami Roberta z prasą i negocjowaniem kontraktów. Docenia siłę internetu i często wysyła nam e-maile z informacjami prasowymi na temat Roberta i zespołu Wilki.

Filip Mecner Filip Mecner kapif

Filip Mecner

Mówią o nim "męski odpowiednik Mai Sablewskiej". Pierwszą gwiazdą w jego "stajni" była Anna Mucha. Filip zajął się jej karierą tuż po powrocie aktorki z USA. Namówił ją do udziału w "Tańcu z gwiazdami" i wynegocjował wysoką stawkę w "You Can dance". Kariera Muchy przy Mecnerze nabrała rozpędu. Nic dziwnego, że zainteresowały się nim inne aktorki. Obecnie Filip pracuje obecnie z Weroniką Rosati, Kasią Zielińską i Joanną Brodzik.

Doda i Rafał Rabczewscy Doda i Rafał Rabczewscy KAPIF.PL/KAPIF

Rafał Rabczewski

Rafał Rabczewski formalnie pełni funkcję menadżera koncertowego Dody, ale często "ogarnia" wszelkie inne sprawy swojej siostry. Plotek ma z nim kontakt, a Rafał nigdy nie odmówił nam komentarza. W efekcie nominowaliśmy go w kategorii "Menadżer Roku" do nagrody "Plotki Roku 2010". Mimo popularności Dody przegrał z Mają Sablewską. Zapewne przez słabą rozpoznawalność - stoi w cieniu Dody. Wiemy, że dużo podróżuje i jest oddany sprawom swojej siostry.

Marcin Szczutkowski Marcin Szczutkowski screen ze strony facebook.com

Marcin Szczutkowski

Marcin Szczutkowski od kilku lat jest menadżerem Radosława Majdana. To dzięki Marcinowi gwiazda sportu świetnie radzi sobie w show-biznesie. Udział w "Tańcu z Gwiazdami" czy linia własnych perfum to tylko nieliczne sukcesy jakie Majdan ma na swoim koncie dzięki Szczutkowskiemu. Marcin zna znakomicie rynek mediów, utrzymuje kontakt z dziennikarzami i dba o dobry wizerunek swojej gwiazdy. To sprawia, że Majdan ma dobrą prasę. I najważniejsze - Marcin nie chce być większą gwiazdą od swojego klienta. Wciąż pozostaje w cieniu.

Edyta Górniak . Edyta Górniak .

Edyta Górniak

Edyta Górniak przez 20 lat obecności w show-biznesie pracowała z około 10 menadżerami. Jej karierą zajmowali się m.in. Janusz Józefowicz, były mąż Dariusz Krupa czy słynna menadżerka Maja Sablewska. Po rozstaniu z Mają, Edyta postanowiła sama zająć się swoimi sprawami. Twierdzi, że "brakuje jej rąk do pracy", ale radzi sobie. Gwiazda nie wyklucza nawet poprowadzenia kariery innych gwiazd...

Więcej o: