Chłopakiem nowej Miss Polonia jest brat Alicji Bachledy-Curuś!

Dobra partia, co?
Paulina Krupińska Paulina Krupińska Kapif

Paulina Krupińska

Śliczna Paulina Krupińska, Miss Polonia 2012, wyznała nam, że jest już zajęta.

Mam chłopaka. Niestety nie mógł być tu dzisiaj ze mną ze względu na pracę. Tadeusz jest pilotem w Eurolocie. Nie jest zazdrosny. Trzymał kciuki. Zaraz zobaczę, czy do mnie zadzwonił, czy są jakieś smsy - zażartowała Paulina w rozmowie z Plotek.pl.

Co jeszcze powiedziała nam o swoim partnerze?

Jest naprawdę cudowny. Mężczyzna, który jest moim ideałem to mężczyzna, który ma pasję. Nic bardziej nie kręci mnie niż facet z pasją. Facet, który ma poczucie humoru, jest dojrzały, odpowiedzialny i z pazurem. Taki ideał dla mnie to brunet z brązowymi oczami. Właśnie taki, jak mój Tadeusz - stwierdziła zarumieniona.

Kim jest tajemniczy Tadeusz? Wykazaliście się niesamowitą czujnością, bo to właśnie z Waszych komentarzy wiemy, że to starszy brat Alicji Bachledy-Curuś!

Tak, to on. Piękna z nich para - potwierdziło nasze dobrze zorientowane źródło.

Zobaczcie, czego udało nam się dowiedzieć o ukochanym Miss Polonia 2012.

Tadeusz Bachleda-Curuś Tadeusz Bachleda-Curuś Kapif

Tadeusz Bachleda-Curuś

Tadeusz Bachleda-Curuś jest starszym bratem Alicji. Nie dość, że jest zabójczo przystojny i ma jeden z najseksowniejszych zawodów świata, to jeszcze pochodzi z bogatego klanu Bachledów.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 23.10.2005 BAL DEBIUTANTOW N/Z: ALICJA BACHLEDA CURUS BRAT TADEUSZEAST NEWS

 

Paulina Krupińska Paulina Krupińska Kapif

Paulina Krupińska

Obojgu nie jest obcy świat show-biznesu. Paulina Krupińska jest modelką od dziewięciu lat, on zna środowisko polskich aktorów. Oboje uwielbiają adrenalinę - on wykonuje odpowiedzialny zawód, ona kocha sport i freeride, czyli zjazd na rowerze po górach.

Paulina KrupińskaKapif

Na finale Miss Polonia Paulina wystąpiła w bladoróżowej sukni zaprojektowanej przez  Macieja Zienia. Co ciekawe, podobną miała kiedyś na sobie Alicja Bachleda-Curuś. Pokazała się w niej na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 

PHOTO: PIOTR WYGODA/EAST NEWS 29/05/2010 GDYNIA GALA ZAKONCZENIA 35. FESTIWALU POLSKICH FILMOW FABULARNYCH W GDYNI - CZERWONY DYWAN N/Z: ALICJA BACHLEDA - CURUSEAST NEWS/PIOTR WYGODA

 

Alicja jest bardzo dumna z brata.

Bardzo lubię chwalić się bratem. Tadeusz jest pilotem, jednym z młodszych kapitanów w polskiej flocie w PLL LOT. Przyznaję, że ta kombinacja urody, męskiego zajęcia i jego szczerej pasji do lotnictwa tworzy mieszankę wybuchową - wyznała kiedyś "VIVIE!".

Paulina Krupińska Paulina Krupińska EAST NEWS/VIPHOTO

Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś

Partner Miss Polonia rzadko pojawia się na salonach. Zaledwie kilka razy pokazał się u boku swojej sławnej siostry. Mamy nadzieję, że teraz to się zmieni i pomimo napiętego grafiku w pracy, znajdzie czas by wspierać swoją ukochaną na oficjalnych wyjściach.

Mogą być najgorętszą parą tego sezonu. O ile oczywiście będą się chcieli razem pokazywać - mówi nam znajoma Pauliny

Tadeusz Bachleda-CuruśKapif

Tadeusz Bachleda-Curuś jest otwarty i bardzo bezpośredni. To właśnie on w 2009 roku zdradził mediom, że jego siostra jest w ciąży.

Bardzo się cieszę, że Alicja jest w ciąży. Poznałem Colina, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest miłym i sympatycznym facetem. Poznałem go niedawno, ale moi rodzice znają go od dłuższego czasu. Spotkaliśmy się wszyscy w Krakowie, w naszym rodzinnym mieście - powiedział w "Super Expressie".

Więcej o:
Komentarze (64)
Chłopakiem nowej Miss Polonia jest brat Alicji Bachledy-Curuś!
Zaloguj się
 • tygryska88

  Oceniono 180 razy 166

  Tylko tak myślę że dziwnym trafem zawsze wygrywa dziewczyna która ma powiązania z kimś znanym lub rodziną znanego.....ale dziewczyna fakt bardzo ładna.

 • scan33

  Oceniono 113 razy 103

  Jaja do kwadratu. Czysty przypadek.

 • mieetek

  Oceniono 102 razy 92

  Pamiętacie casting do roli Zosi w Panu Tadeuszu Wajdy? Francuzi, z którymi wtedy chodziłem do stołówki WFDiF pytali się dlaczego jest tam tyle dziewczyn.
  Powiedziałem im, że są to naiwne dziewczyny marnujące czas na casting, bo i tak wygra ktoś z układów.
  Wygrała Alicja B.-C.
  Prorok po prostu ;)

 • milopl

  Oceniono 73 razy 67

  Znane nazwisko i kasa na pewno dodają mu przystojności.

 • lolajna

  Oceniono 54 razy 50

  przypadek ?

 • seznam

  Oceniono 62 razy 46

  Ładna dziewczyna, ale oczywiście wierzę w to, że wygrała w uczciwej rywalizacji tak samo jak w to, że Jarosław stanie na ślubnym kobiercu.

 • leonzawodowiec

  Oceniono 71 razy 27

  Tylko pozazdrościć.
  Są piękni,młodzi,bogaci i odnoszą sukcesy.
  Super-powodzenia im życzę.

 • delivered

  Oceniono 16 razy 14

  A kogo to obchodzi? Chyba tylko ostatni naiwniak wierzy, że takie konkursy to po prostu wybór najpiękniejszej dziewczyny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX