Rankingi 2011: Hity internetu

Tym żył polski internet.
Rossie Brovent Rossie Brovent redalertlive.com

Miejsce 10. Atak tatuażysty

Nie popłaca się zdradzać. Przekonała się o tym Rossie Brovent z Ohio. Związana przez lata z tatuażystą Ryanem L. Fitzjeraldem, przyprawiała mu rogi z jego najlepszym kumplem. Gdy Ryan dowiedział się o zdradzie, zaplanował zemstę.

Jego dziewczyna od dawien dawna chciała wytatuować sobie na plecach scenę z "Opowieści z Narnii". Ryan zaproponował jej pomoc. Zaprosił dziewczynę, upił i... wytatuował jej na plechach to:

Rossie Brovent

Radość w Hiszpanii! 85-letnia Księżna De Alba w październiku wychodzi za mąż. Radość w Hiszpanii! 85-letnia Księżna De Alba w październiku wychodzi za mąż. AP

Miejsce 9. Księżna De Alba

Księżna De Alba w październiku wyszła za mąż. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta ma... 85 lat ,a jej wybranek Alfonso Diez jest od niej młodszy o 24 lata. Para szybko zyskała rozgłos i stała się w 2011 roku ulubioną parą w internecie. Księżna nawet bez ukochanego wzbudzała zainteresowanie. Skąd ona bierze tyle energii?

 

Alba de Tormes, Alfonso Diez

Zdjęcie małżeństwa Zdjęcie małżeństwa dailymail.co.uk

Miejsce 8. Po 20 latach małżeństwa odkryli, że...

Para, która jest małżeństwem od 20 lat, odkryła, że mają wspólne zdjęcie z dzieciństwa. Zdjęcie powstało kiedy Mandy i Ray Knaggs jeszcze się nie znali. Poznali się dopiero 14 lat po zrobieniu fotografii.

Zdjęcie powstało podczas wakacji w 1965 roku. 4-letnia wówczas Mandy bawiła się z koleżankami, a kilka metrów przed nią harcował jej przyszły mąż Ray. Para ma dziś piątkę dzieci.

Niedosłysząca kobieta Niedosłysząca kobieta YouTube

Miejsce 7. Usłyszała swój głos pierwszy raz w życiu

W październiku na YouTube pojawiło się niesamowite wideo. Widać na nim, jak 29-letnia kobieta dzięki specjalnemu aparatowi słuchowemu usłyszała swój głos. Pierwszy raz w życiu!

Bohaterka wideo rodziła się z poważną wadą słuchu i przez 29 lat słyszała tylko stłumione dźwięki. Dzięki nauce mogła spełnić swoje największe marzenie.

Brittany. Brittany. youtube.com

Miejsce 6. Matka wstrzykuje ośmiolatce botox

Co siedzi w głowie Kerry Campbell, matki, która wstrzykuje w twarz swojej ośmioletniej córeczki Brittany botox?! Trudno powstrzymać się, żeby nie napisać, że ktoś powinien wysłać tę matkę na leczenie.

Kerry w wywiadzie dla telewizji ''ABC'' mówi, że chce, żeby dziewczynka miała większe szanse w konkursach piękności (ta ośmiolatka bierze udział w konkursach piękności!).

Sprawa skończyła się tym, że matką i córką zainteresowała się opieka społeczna. Na Plotku była to jedna z najchętniej czytanych informacji w dziale "Niesamowite" w całym roku.

Thomas Beatie. Thomas Beatie. Screen z dailymail.co.uk

Miejsce 5. Mężczyzna w ciąży

Thomas Beatie to pierwszy na świecie mężczyzna, który urodził dziecko, a raczej trójkę dzieci. Beatie pochodzi z Arizony i kiedyś był kobietą. Jak donosił dailymail.co.uk, Thomas przeszedł terapię hormonalną, mastektomię, został oficjalnie zarejestrowany jako mężczyzna. Thomas postanowił zachować żeńskie narządy płciowe. Kiedy Beatie spotkał miłość swojego życia i ożenił się okazało się, że jego żona nie może mieć dzieci. Wówczas Thomas uznał, że to on je urodzi.

Jak pomyślał, tak zrobił. Mężczyzna urodził nie jedno a trójkę dzieci.

Kury Kury screen kury.pl

Miejsce 4. Kury narkomanki?

We wrześniu portal policyjni.pl podał, że pod Wrocławiem zatrzymano 77-letnią kobietę, która hodowała konopie indyjskie. Staruszka wpadła, po tym jak policja zatrzymała 18-latka, który miał przy sobie narkotyk. Na pytanie skąd go wziął, odpowiedział, że z pobliskiej posesji. We wskazanym miejscu policja odkryła 17 krzaków marihuany, niektóre z nich mierzyły aż 270 cm. Właścicielka posesji, twierdzi, że hodowała rośliny dla swoich kur, które bardzo chętnie je jadły. Ciekawe dlaczego tak im smakowało?

Piotr Natanek. Piotr Natanek. youtube.com

Miejsce 3. Natanek

Ksiądz Piotr Natanek ma już prawie 350 tys. wejść na film z jego kazania na YouTube. Jego ''wiedz, że coś się dzieje'' robi furorę wśród młodzieży. Ksiądz ma bardzo dziwne i kontrowersyjne poglądy. Z jego kazania można wywnioskować, że większość młodzieży w Polsce jest opętana. Krakowska kuria odcina się od Natanka i ostrzega przed nim.

 

Anna Mucha Anna Mucha Agencja Wyborcza.pl

Miejsce 2. Wkręcili Muchę przez telefon: Pani raczy żartować!

Ciąża czy urodziny córeczki Anny Muchy to wciąż gorący temat. Przesympatyczna aktorka przez ostatnie tygodnie pojawiała się na okładkach wielu magazynów. Mniej sympatycznie robi się, gdy Muchę zaczynają przepytywać nie dziennikarze a... urzędnicy. Skąd to wiemy? Wystarczy posłuchać pewnego nagrania.

W radiu "Zet" postanowili wkręcić gwiazdę. Zadzwonili do niej, podając się za urzędniczkę miasta z działu socjalnego, aby dopytać o dziecko. Jak zareagowała Anna Mucha? Najpierw się wściekła, a potem wpadła w śmiech, mówiąc:

Rodzę!

Niezły numer. Polecamy. Nagrania możecie posłuchać tutaj.

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Youtube.com

Miejsce 1. Skajpaja

Plotek w październiku zaprezentował wam fragment serialu "Rodzinka.pl", gdzie Natalia drze się na własną matkę. "Skajpaj" stał się hitem internetu. Nic dziwnego. W końcu serial zdobywa coraz więcej fanów. Skajpaja stało się hitem internetu i zdobył fanów w całej Polsce. Małgorzata Kożuchowska w roli życia. Filmik zdobył pierwsze miejsce w naszym rankingu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.