Katarzyna Niezgoda schudła i wyładniała! Zobacz, jak to zrobiła

Dieta cud wpływowej Niezgody.
Katarzyna Niezgoda Katarzyna Niezgoda Kapif

Katarzyna Niezgoda

Jeszcze w 2007 roku Katarzyna Niezgoda wyglądała tak. Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że zdjęcia są bardzo aktualne. Ale to tylko pozory. Niezgoda włożyła dużo wysiłku, aby TAK nie wyglądać. Na pewno 4 lata temu była mniej pewna siebie. Nieułożone włosy, kilka kilogramów więcej. Efekt? Katarzyna Niezgoda wyglądała tak, jakby myślała tylko o pracy, karierze, a zapomniała o samej sobie.

Katarzyna Niezgoda Katarzyna Niezgoda Kapif

Katarzyna Niezgoda

Przypomnijmy - Katarzyna Niezgoda jest narzeczoną Tomasza Kammela. Popularna para od lat wzbudza zainteresowanie. Skupia na sobie uwagę nie tylko ze względu na to, że Kammel jest gwiazdą telewizji, ale również dlatego, że Katarzyna Niezgoda obraca się w towarzystwie ludzi bogatych i wpływowych. Wciąż był jednak problem. Niezgoda nie czuła się dobrze w swojej skórze. Tak jeszcze prezentowała się w 2009 i 2010 roku. Ale postanowiła zrobić ze sobą porządek. Dlaczego? Co sprawiło, że podjęła taką decyzję?

Katarzyna Niezgoda,diety gwiazd

Katarzyna Niezgoda Katarzyna Niezgoda Kapif

Katarzyna Niezgoda

W 2010 roku Katarzyna Niezgoda, związana do tej pory z bankowością, została prezesem spółki DCG, która jest właścicielem marki Deni Cler. Informacja o objęciu tego stanowiska pojawiła się w grudniu. Niezgoda od razu powzięła pomysł, aby się odchudzić. Już w kwietniu 2011 roku przeszła na dietę. I to nie byle jaką.

Dieta Niezgody skomponowana była w oparciu o testy na nietolerancję pokarmową. Ponoć dieta od razu zaczęła przynosić efekty.

Katarzyna Niezgoda Katarzyna Niezgoda Kapif

Katarzyna Niezgoda - pierwsze efekty

W maju 2011 roku Katarzyna Niezgoda może nie zrzuciła zbędnych kilogramów, ale jej cera bardzo się poprawiła. Dobre ciuchy, makijaż i fryzura też zrobiły swoje. Niezgoda odzyskała witalność i to było widać gołym okiem. Pewnie stąpała po salonowych parkietach. Nawet bez Tomasza Kammela.

Katarzyna Niezgoda Katarzyna Niezgoda Plotek Exclusive

Katarzyna Niezgoda - dieta dietą, a jeść trzeba

W sierpniu pojawił się kryzys u Katarzyny Niezgody. Albo chwilowa słabość do łakoci. Plotek spotkał Katarzynę Niezgodę na Placu Zbawiciela w Warszawie. Niezgoda odwiedziła wtedy jedną z popularnych knajpek i zamówiła sobie... bagietki.

Nocne podjadanie jeszcze nikomu nie wyszło na dobre. Pojawiły się pytania, czy kobieta Tomasza Kammela nie porzuciła diety? Szybko jednak okazało się, że to zły trop, a Niezgoda nadal nad sobą pracuje.

Katarzyna Niezgoda Katarzyna Niezgoda Kapif

Katarzyna Niezgoda

Z miesiąca na miesiąc, Katarzyna Niezgoda wyglądała coraz lepiej. We wrześniu tego roku, gdy pojawiała się na branżowych imprezach, było widać, że dieta przyniosła w końcu wyczekiwane efekty. Nie trzeba być specjalistą, aby zauważyć, że Niezgoda zrzuciła "to i owo". Sama zainteresowana czuła, że jej ciało się zmienia i staje się smuklejsze. Pierwszy raz od wielu lat pojawiła się w upiętych włosach. A co na to wszystko Tomasz Kammel?

Kammel podobno jest zachwycony nowym wyglądem Kasi. Także jej nowym stylem ubierania.

Katarzyna Niezgoda Katarzyna Niezgoda Kapif

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda dziś prezentuje się tak. Najnowsze zdjęcie dowodzą, że ciężka praca nad swoim ciałem popłaca. Katarzyna Niezgoda zrzuciła kilka zbędnych kilogramów i od razu wygląda lepiej. Dumnie prezentuje się na salonach. Tak wyglądała na imprezie marki W.Kruk.

Katarzyna Niezgoda,diety gwiazd

Więcej o: