Pijackie wpadki polskich celebrytów

Będąc na świeczniku, trzeba uważać, kiedy, gdzie, ile i z kim się pije...
Ilona Felicjańska Ilona Felicjańska Kapif

Ilona Felicjańska

Modelka przyznała, że ma kłopot z alkoholem i co jakiś czas obiecuje poprawę. Do jej największych wyczynów należy skasowanie trzech samochodów na warszawskim Ursynowie, podczas krótkiej przejażdżki z 2,3 promilami alkoholu we krwi.

Tomasz Stockinger
Tomasz Stockinger Kapif

Tomasz Stockinger

Doktor Lubicz z "Klanu" jakby się dogadał z Felicjańską, bo również z 2,3 promilami we krwi spowodował groźny wypadek samochodowy w Żabieńcu koło Piaseczna pod Warszawą, a potem odjechał z miejsca zdarzenia. Stracił za to prawo jazdy na dwa lata.

Borys Szyc Borys Szyc Kapif

Borys Szyc

Również stracił prawo do siadania z kółkiem na dwa lata po tym jak policjanci złapali go w 2008 roku prowadzącego samochód pod wpływem alkoholu. Miał we krwi 0,6 promila. W tym roku z powodu alkoholu znowu wpadł w tarapaty, gdy ośmielony procentami pobił jednego z fotoreporterów próbujących zrobić mu zdjęcie.

Antoni Królikowski Antoni Królikowski Kapif

Antoni Królikowski

22-letni aktor wsławił się ostatnio tym, że urządził sobie spacer środkiem jezdni w centrum Warszawy. i był bardzo agresywny wobec policjantów, którzy próbowali go zatrzymać...

Michał Lesień Michał Lesień Kapif

Michał Lesień

37-letni Lesień ruszył na pomoc koledze Królikowskiemu i zaczął ubliżać policjantom...

Jakub Wieczorek Jakub Wieczorek materiały prasowe

Jakub Wieczorek

Wraz z kolegami tego wieczoru nieźle bawił się też Wieczorek, który widząc interwencję policjantów próbował uciekać, a po drodze wyrzucił pudełeczko z marihuaną. Nocne zabawy Królikowskiego, Lesienia i Wieczorka wywołały spory skandal i niemały kłopot. Są oskarżeni o zakłócanie porządku publicznego, napaść na funkcjonariusza i posiadanie narkotyków.

Piotr Machalica Piotr Machalica Kapif

Piotr Machalica

Naraził się bardzo obsłudze samolotu do Nowego Jorku, w którym pijany rozpoczął burdę. Został z niego wysadzony, a sprawa zakończyła się w sądzie karą grzywny za zakłócanie porządku publicznego.

Edyta Olszówka Edyta Olszówka Forum

Edyta Olszówka

Również rozrabiała na pokładzie samolotu. W 2006 roku podczas lotu do Chicago chciała pobić stewardessę, za to, że odmówiła podania jej alkoholu.

Janusz Panasewicz Janusz Panasewicz Agencja Wyborcza.pl

Janusz Panasewicz

Pijackie wybryki lidera zespołu Lady Pank przeszły już do historii, ale Panasewicz co jakiś czas podgrzewa sławę rockendrolowca. W 2007 roku rzucił ze sceny butelkę z wodą, która trafiła 24-letnią dziewczynę. Dwa lata później pijany "rzucał mięsem" ze sceny... a to na pewno jeszcze nie koniec...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.