Najnowsze
-
Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciami z pierwszego spaceru z córką. "Ogromna przyjemność". Uwagę przykuwa wózek. Oj, nie był tani
Agnieszka Kaczorowska ma już za sobą pierwsze nieprzespane noce w roli matki. Teraz przyszedł czas na pierwszy spacer z dzieckiem.
-
Tori Spelling już tak nie wygląda! Gwiazda "Beverly Hills 90210" sporo schudła. Niestety, nadal nadużywa botoksu
Tori Spelling znów jest na językach. Tym razem aktorka zachwyciła swoją nową, odchudzoną sylwetką. Co za petarda!
-
Meghan Markle dostała życzenia urodzinowe od Kate Middleton i księcia Williama. Uwagę zwraca zdjęcie. Można je różnie interpretować
Meghan Markle skończyła dziś 38 lat. W tym szczególnym dniu księżna mogła liczyć na pamięć najbliższych.
-
Karolina Korwin Piotrowska opisuje, jak została opluta na ulicy. "Panie na mój widok zrobiły znak krzyża"
Na Karolinę Korwin Piotrowską wylała się ostatnio fala hejtu. Powód? Jak twierdzi - tęczowa torba na zakupy.
-
Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Czy Katerina wróci do zdrowia?[STRESZCZENIE ODCINKA 26]
"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. Od soboty TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 26. odcinku?
-
"Rolnik szuka żony". Krzysztof na weselu Kasi i Piotrka siedział obok tajemniczej brunetki. Pokazał ją Adam Kraśko
"Rolnik szuka żony". Krzysztofowi nie udało znaleźć się wielkiej miłości w programie, jednak na zdjęciach ze ślubu Kasi i Piotrka siedział obok tajemniczej kobiety.
-
Jacek Rozenek wspomina udar. "Byłem w stanie terminalnym". Wyznał, że lekarze nie dawali mu szans
Jacek Rozenek wraca do pełni sił po udarze. Zdradził jednak, że na początku jego rokowania nie były najlepsze.
-
Grzegorz Łapanowski pojechał nad polskie morze. Oburzyła go rzeczywistość. "Niekończąca się ilość piwa w puszcze i plastiku, frytek, ryby nie wiem skąd"
Grzegorz Łapanowski, polski kucharz znany m.in. z programów telewizyjnych, wybrał się nad Bałtyk. To, co tam zobaczył porównuje do "nowotworu oczu".
-
Sylwia z "Gogglebox" pokazała zdjęcia z chrztu córki. Antosia to mała modnisia, ale od mamy nie można oderwać wzroku. "Klasa"
Sylwia Bomba pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z chrztu swojej córki. Dumna mama i mała Antosia wyglądały tego dnia modnie i elegancko.
-
Antek Smykiewicz już po ślubie! Wygadała się Kasia Dziurska, ale dzięki niej wiemy, jak wyglądała panna młoda. Przepięknie
Antek Smykiewicz i jego partnerka, Justyna Kapciak, są już po ślubie. Wygadała się sławna koleżanka pary.
-
Nie żyje ksiądz ze "Złotopolskich". Kazimierz Orzechowski zmarł w Domu Artystów Weteranów
W wieku 90 lat zmarł ks. Kazimierz Orzechowski. O śmierci duchownego i aktora poinformował na Facebooku Związek Artystów Scen Polskich.
-
Doda w tęczowej pelerynie na koncercie w Białymstoku. Wybór piosenki? Nie bez znaczenia. Internauci: Wymowne, wielki ukłon dla Dody
W sobotni wieczór Doda wystąpiła na koncercie "Disco pod Gwiazdami". Wokalistka założyła tęczową pelerynę, którą nawiązała do ostatnich wydarzeń z Białegostoku.
-
Sylwia Grzeszczak blondynką! Wygląda świetnie. Skomentowała też doniesienia o ciąży. Bardzo wymijająco
Sylwia Grzeszczak zaprezentowała się w blond włosach. Zmiana fryzury wywołała sporo zamieszania, ale jeszcze więcej wywołuje domniemana ciąża wokalistki. Jest coś na rzeczy?
-
Joanna Liszowska na koncercie "Disco pod Gwiazdami". Internauci nie byli zachwyceni jej występem. "Uszy więdły". Oceńcie sami
Joanna Liszowska wystąpiła na koncercie "Disco pod Gwiazdami", na którym zaśpiewała utwór "Aleja Gwiazd". Nie wszystkim jednak spodobało się jej wykonanie.
-
Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza. Na bogato? Mało powiedziane. Suknia panny młodej to 100% przepychu. Chyba nieco przesadziła
Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub w niezwykle romantycznej scenerii. Ceremonia zaślubin odbyła się na luksusowym jachcie, ale to suknia panny młodej zwróciła największą uwagę.
-
Meghan Markle ma dziś urodziny. Harry złożył jej życzenia. "Dziękuję, że dołączyłaś do mnie w tej przygodzie". Są urocze! Wiemy, jak księżna będzie świętować
Meghan Markle świętuje dzisiaj swoje 38. urodziny. Księżna Sussex postanowiła obchodzić ten dzień w wyjątkowy sposób.
-
Internautka do Julii Wieniawy: Co Ty robisz, że taka jesteś chuda? Aktorka podziękowała za "komplement". I odpowiedziała
Julia Wieniawa nie ukrywa, że bardzo dba o ciało i urodę. Jej fanki nie mogą się nadziwić, że gwiazda zawsze prezentuje się tak świetnie. Okazuje się, że zachowanie idealnej sylwetki wcale nie jest proste.
-
Zwiewne, kobiece sukienki z Lidla. Fasony z wysokiej jakości materiałów w niskich cenach!
Polki pokochały ubrania z Lidla! Ddostępne w niskich cenach, wykonane z wysokiej jakości materiałów dorównują niejednym produktom z sieciówek. W naszym zestawieniu znalazły się kobiece propozycje na letnią pogodę.
-
Robert Gonera opowiedział o swoim nałogu. "Raz tylko się złamałem". Aktor zdradził także, czy szuka nowej miłości
Robert Gonera udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o terapii i swoim uzależnieniu od alkoholu.
-
Tamara Arciuch w obiektywie męża. Wygląda jak prawdziwa dama. "To spojrzenie"
Tamara Arciuch każdym zdjęciem udowadnia, że jest naturalną i piękną kobietą. Tym razem podzieliła się z fanami letnią sesją, którą zrobił jej mąż, Bartek Kasprzykowski.
-
Cezary Pazura często pokazuje dzieci, które ma z Edytą, ale wiecie, że ma też dorosłą córkę? To zdolna artystka
Cezary Pazura ma czworo dzieci. Jego najstarsza córka Anastazja ma już 29 lat i duszę artystki. Na Instagramie chwali się swoimi grafikami. Robią wrażenie.
-
Wierzbicki i Schmidt z "Ostrego cięcia" tak wyglądali na początku kariery w TTV. Teraz fryzjerzy zupełnie nie przypominają siebie sprzed lat
Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt to prowadzący programu "Ostre cięcie". Dzięki byciu surowymi mentorami, zdobyli sympatię widzów i miano ekspertów w dziedzinie fryzjerstwa. Lubią eksperymentować z włosami nie tylko na głowach klientów, ale również i swoich. Zobaczcie, jak zmieniali się przez lata.
-
Związek Jacka Rozenka i Roxi Gąski to już przeszłość. Teraz aktor spotyka się z inną kobietą. Już kiedyś byli razem
Jacek Rozenek był widziany na spotkaniu ze swoją była partnerką Katarzyną Pietraszek. To z nią związał się po rozwodzie z Małgorzatą Rozenek-Majdan.
-
Margaret przefarbowała włosy. Postawiła na najmodniejszy kolor. "Wyglądasz ślicznie". Prawda!
Margaret zdecydowała się na nowy kolor włosów. Teraz są różowe.
-
Maria Konarowska pochwaliła się ciążowym brzuchem. Zdradziła, który to miesiąc. Zaskoczyła nas tym, bo krągłości naprawdę spore
Maria Konarowska niedługo zostanie mamą. Teraz na Instagramie pochwaliła się krągłościami. Zdradziła, że to półmetek ciąży.
-
Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Katia zostanie zmaltretowana [STRESZCZENIE ODCINKA 25]
"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. Od soboty TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w pierwszym z nich? Jaki los spotkał Katerinę, która dopiero co straciła ukochanego?
-
Dominikę Tajner znają wszyscy, a wiedzieliście, że Apoloniusz ma też syna? Tomisław spotyka się ze znaną prezenterką
Czyżby brat Dominiki Tajner także próbował zrobić karierę w show-biznesie? Tomisław od niedawna jest w związku z Klaudią Wiśniowską, prezenterką Superstacji.
-
Partnerka Zakościelnego pokazała, jak karmi syna piersią. Jej słowa zdziwiły onkologa. "Nie widzę tych wyników u swoich pacjentek"
Paulina Wyka weszła w dyskusję z onkologiem. Poszło o zdrowotne korzyści wynikające z karmienia piersią.
-
Książę William i Kate Middleton od lat spędzają wakacje w tym samym miejscu. Wcale się nie dziwimy. Cena zwala z nóg, ale luksusy są jej warte
Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają królewskie wakacje? My już wiemy!
-
Topy i bluzki na ramiączkach i z rękawkiem: idealne pod żakiet do pracy lub na co dzień do spódnicy!
Bluzki na ramiączkach i topy to must have w trakcie upałów. Warto mieć kilka w szafie. Mamy dla ciebie niedrogie propozycje idealne na wiele okazji!
-
Dakota Johnson i Chris Martin ponoć rozstali się w czerwcu. Te zdjęcia sugerują jednak, że nadal są ze sobą blisko
W czerwcu zagraniczne media poinformowały o tym, że Dakota Johnson i Chris Martin rozstali się. Wiele wskazuje jednak na to, że byli (?) kochankowie nadal są w bliskich relacjach.
-
Lenka i Jan Kliment tańczą w kuchni. Uwagę zwracają ich stroje. "Janek się zgodził, żebym wrzuciła nawet w majtkach". Chcemy więcej!
Ta para zdecydowanie ma do siebie dystans. Lenka i Jan znów podbili nasze serca.
-
"Rolnik szuka żony". Grzegorz bawił się na weselu Kasi i Piotra z nową partnerką. Wszystko wyszło na jaw przez innego uczestnika programu
"Rolnik szuka żony". Grzegorzowi, bohaterowi 5. edycji, nie udało się znaleźć ukochanej w programie. Wygląda jednak na to, że jego serce jest zajęte.
-
Torby plażowe w niskich cenach: wybieramy najlepsze modele na wakacje. Stylowe i pakowne!
Wybierasz się na wakacje nad morzem? Jeśli tak, to z pewnością przyda ci się torba plażowa, która pomieści wszystkie twoje drobiazgi. Zobacz, jakie modele warto kupić w tym sezonie!
-
"Rolnik szuka żony". Manowska była na ślubie Kasi i Piotra. Wyglądała pięknie, ale fanów bardziej zachwyciła postawą. "Jesteś wspaniała"
"Rolnik szuka żony". Marta Manowska po raz kolejny udowodniła, że naprawdę kibicuje bohaterom programu.
-
Piękna i młoda Magdalena Narożna pokazała, jak radzi sobie po rozwodzie. Rozpacz? Nie ma mowy! Przejęła obowiązki męża i rządzi w domu
Magdalena Narożna jakiś czas temu rozwiodła się z mężem. Od tamtej pory w jej życiu zmieniło się bardzo dużo.
-
Selena Gomez pokłóciła się z przyjaciółką, która oddała jej nerkę. Nie rozmawiają od prawie roku. Znamy powód
Selena Gomez zawdzięcza życie swojej przyjaciółce. To właśnie Francia Raisa była dawcą nerki dla gwiazdy. Niestety, ich drogi się rozeszły.
-
Rozenek opowiada o cateringu, a fani patrzą na jej szyję. Malinka po Radziu? "Perfekcyjna" zaspokoiła ich ciekawość
Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła na Instagramie obszerną relację na temat swojego cateringu dietetycznego. W między czasie wytłumaczyła też, skąd na jej szyi wziął się siniak. Malinka? Nic z tych rzeczy.
-
Ważyła 150 kg, a jedzenie kochała bardziej niż męża i dzieci. Zdecydowała się na dietę, gdy zobaczyła swoje ślubne zdjęcie
Nicole Marnell ważyła 150 kilogramów. Zmotywowała się jednak i przez cztery lata zrzuciła aż 65 kilogramów. Zobaczcie, jej spektakularną metamorfozę.
-
"Rolnik szuka żony". Kasia i Piotr z 4. edycji programu już po ślubie! Suknia panny młodej piękna i... odważna
"Rolnik szuka żony". Za nami kolejny ślub. Tym razem sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Kasia i Piotr z 4. edycji show.