Doda w tęczowej pelerynie na koncercie w Białymstoku. Wybór piosenki? Nie bez znaczenia. Internauci: Wymowne, wielki ukłon dla Dody

W sobotni wieczór Doda wystąpiła na koncercie "Disco pod Gwiazdami". Wokalistka założyła tęczową pelerynę, którą nawiązała do ostatnich wydarzeń z Białegostoku.

Podczas sobotniego koncertu "Disco pod Gwiazdami" w Białymstoku pojawiło się wiele polskich gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Dody, która swoimi występami oraz publicznymi komentarzami często nawiązuje do aktualnych i ważnych dla społeczeństwa spraw. W trakcie wczorajszego występu również postanowiła to zrobić.

Doda w tęczowej pelerynie na koncercie w Białymstoku

Marsz Równości, który jeszcze niedawno odbył się w Białymstoku, odbił się echem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W trakcie wydarzenia doszło do skandalicznych zachowań środowisk skrajnie prawicowych oraz pseudokibiców, m.in. do starcia kontrdemonstrantów z policją czy przemocy wobec uczestników zgromadzenia. Wiele gwiazd zabrało głos w tej sprawie, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan czy Maffashion.

Podczas wczorajszego koncertu "Disco pod Gwiazdami", również Doda nawiązała swoim występem do tej sprawy. Gwiazda zdecydowała się zaśpiewać utwór Alicji Majewskiej "Odkryjemy miłość nieznaną". Ubrana była w cekinową sukienkę oraz tęczową pelerynę, która sięgała aż do ziemi.

Miłość uwalnia w ludziach anioły, nienawiść - demony. Łączmy się wszyscy. Wspierajmy się! - powiedziała Doda podczas koncertu.

Internauci docenili gest Dody. W komentarzach nie szczędzili artystce komplementów, które nawiązywały do jej występu.

Wymownie, wielki ukłon dla Dody!
Super! Brawo za tęczową pelerynę i to w Białymstoku.
Cudowna Doda z przesłaniem.

Doda zaprosiła również uczestników parady równości na swój koncert w Białymstoku:

Zobacz wideo

KB

Więcej o: