Joanna Liszowska na koncercie "Disco pod Gwiazdami". Internauci nie byli zachwyceni jej występem. "Uszy więdły". Oceńcie sami

Joanna Liszowska wystąpiła na koncercie "Disco pod Gwiazdami", na którym zaśpiewała utwór "Aleja Gwiazd". Nie wszystkim jednak spodobało się jej wykonanie.

Joanna Liszowska coraz więcej czasu poświęca na rozwinięcie swojej kariery muzycznej. Gwiazda nagrała nawet własną piosenkę, do której powstał także sensualny teledysk. Utwór "Into U" opowiada o tym, co przeżywa kobieta, która rozstała się z ukochanym. Niektórzy uważają, że może być on skierowany do byłego męża Joanny, z którym rozwiodła. Liszowska zaczęła również występować publicznie w różnych stacjach telewizyjnych. Podczas sobotniego koncertu "Disco pod Gwiazdami" wykonała utwór znanej artystki i niestety, nie wszystkim się to spodobało.

Joanna Liszowska zaśpiewała na "Disco pod Gwiazdami"

W sobotę odbył się koncert "Disco pod Gwiazdami", w którym udział wzięło wielu polskich artystów. Wśród nich znalazła się Joanna Liszowska, która postanowiła wykonać bardzo znany utwór Zdzisławy Sośnickiej "Aleja Gwiazd". Kiedy nagranie z koncertu zostało opublikowane w mediach społecznościowych, pojawiło się wiele głosów krytyki. Liszowskiej zarzucono, że dobrała sobie zły utwór i że niektórych popularnych kawałków nie powinno się po prostu przerabiać.

Niestety tego wykonania Pani Joasiu nie dało się słuchać. Uszy więdły. Ale prezentowała się Pani przepięknie!
Wygląd super. Śpiew i wykonanie już niestety nie.
Są piosenki, których nie powinno się przerabiać na jakieś podwórkowe disco. To właśnie jedna z nich...

Jednak niektórzy bronili Joasi twierdząc, że zaśpiewała ten utwór naprawdę dobrze.

Chyba macie problemy ze słuchem, ona to dobrze zaśpiewała! Wiadomo, że oryginału nikt nie przebije!
Super zaśpiewała i pięknie wyglądała.
Świetnie zaśpiewała, po prostu super.

A Wam, jak się podoba występ Liszowskiej?

Joanna Liszowska podobno nagrała utwór dla swojego byłego męża. Pamiętacie inne "zapomniane" związki show biznesu?

Zobacz wideo

KB