Joanna Liszowska zaśpiewała w "Dzień Dobry TVN". Spadła na nią ostra krytyka: Playback aż uszy bolą

Joanna Liszowska w połowie czerwca wydała swój singiel "Into U". Artystka została zaproszona do studia "Dzień Dobry TVN", gdzie wykonała swój numer.

Joanna Liszowska 17 czerwca wydała swój utwór "Into U". Wiele wskazuje na to, że jest ona skierowana do byłego męża aktorki, Oli Serneke, z którym rozwiodła się w zeszłym roku. Aktorka śpiewa w nim o tym, co przeżywa kobieta, która rozstała się z ukochanym oraz wyznaje, że on dalej dla niej wiele znaczy i ma nadzieję na to, że jeszcze się spotkają. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Zobacz wideo

Joanna Liszowska skrytykowana za występ w "Dzień Dobry TVN"

W niedzielę aktorka pojawiła się w "DD TVN", gdzie wykonała swój przebój. Niestety, nie wszystkim spodobał się jej występ. Na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawiło się wiele słów krytyki. Internauci, którzy oglądali odcinek, wytykają jej, że skorzystała z playbacku i przez to nie mogą ocenić, czy naprawdę potrafi śpiewać.

Playback aż uszy bolą.
Ciężko ocenić talent Pani Asi.
Piosenka ok, ale tak jechało playbackiem, że aż patrzeć się nie dało... - piszą.
 

Jednak oczywiście znalazły się także pozytywne opinie. Wielu użytkowników Instagrama rozumie, że w programach śniadaniowych nie ma warunków do tego, by artyści śpiewali na żywo i są wyrozumiali, gdy gwiazdy korzystają z playbacku.

A Wy oglądaliście? Co uważacie o występie Joanny Liszowskiej?

AW