Joanna Liszowska wydała nowy singiel "Into U". Śpiewa o byłym mężu? Tekst piosenki jest bardzo wymowny

Joanna Liszowska nagrała nową piosenkę, a na YouTube znalazł się już teledysk. Wiele wskazuje na to, że jest ona skierowana do byłego męża aktorki.
Zobacz wideo

W maju pojawiły się doniesienia o tym, że Joanna Liszowska rozwiodła się z mężem, szwedzkim milionerem Olą Serneke. Aktorka na początku nie komentowała swojego życia prywatnego, jednak w pewnym momencie wydała oświadczenie. Poinformowała w nim, że rozstali się w zeszłym roku i do tej pory łączą ich przyjacielskie relacje. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Joanna Liszowska nagrała piosenkę o byłym mężu?

Liszowska po rozwodzie zdecydowała się nagrać piosenkę, do której powstał bardzo sensualny teledysk. Aktorka wciela się w nim w wiele ról. Utwór "Into U" opowiada o tym, co przeżywa kobieta, która rozstała się z ukochanym. Wyznaje w nim, że on dalej dla niej wiele znaczy i ma nadzieję na to, że jeszcze się spotkają. Nic dziwnego, że niektórzy twierdzą, że nagrała ją specjalnie dla byłego męża.

Wiem, że jesteś tym jedynym. I nie chcę mówić "żegnaj". (...) Przepraszam cię, jesteś moim cudem - śpiewa. 
 

Utwór przypadł do gustu użytkownikom YouTube'a. Zostawiają pod nim wiele miłych słów. Chwalą Liszowską za piękny głos i przyznają, że "wpada w ucho".

Mega. Co za głos.Gdybym nie wiedziała, kto śpiewa, to pomyślałabym, że to jakaś gwiazda światowego formatu.
Bardzo przyjemna piosenka idealna na lato. Brawo pani Joanno. Czekamy na więcej.
Taka lekka i przyjemna w słuchaniu. Głos przepiękny - komentują.

Myślicie, że Joanna Liszowska faktycznie nagrała ten utwór dla byłego męża?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.