Selena Gomez pokłóciła się z przyjaciółką, która oddała jej nerkę. Nie rozmawiają od prawie roku. Znamy powód

Selena Gomez zawdzięcza życie swojej przyjaciółce. To właśnie Francia Raisa była dawcą nerki dla gwiazdy. Niestety, ich drogi się rozeszły.

Ostatnie lata nie były łatwe dla Seleny Gomez. Była gwiazdka Disneya musiała zmierzyć się nie tylko z bolesnym rozstaniem (co ostatecznie zaprowadziło ją do szpitala psychiatrycznego), ale też z poważnymi problemami zdrowotnymi. To właśnie przez nie odwołała swoją trasę koncertową po Europie. Już wtedy tłumaczyła, że cierpi na toczeń rumieniowaty, groźną chorobę autoimmunologiczną, z którą zmaga się od lat.

Dwa lata temu Selena Gomez wycofała się na krótko z życia publicznego. Jak się potem okazało, powodem jej milczenia był przeszczep nerki. Poszukiwania dawcy trwały miesiącami. Ostatecznie organ został przeszczepiony od przyjaciółki gwiazdy, Francii Raisy. Mogłoby się wydawać, że takie przeżycie jeszcze bardziej scementuje ich przyjaźń. Niestety, zagraniczne media poinformowały właśnie, że panie od blisko roku nie mają ze sobą kontaktu.

Selena Gomez nie odzywa się do Francii Raisy

Francia Raisa miała zakazać Selenie Gomez picia alkoholu. To akurat dość zrozumiałe przy jej problemach ze zdrowiem. Sęk w tym, że 27-latka nie zastosowała się do tego. Nie jest tajemnicą, że wokalistka lubi od czasu do czasu napić się wina. To wystarczyło, by urwać ze sobą kontakt. Francia była zła, że Selena nie szanuje swojego zdrowia, a ta z kolei nie chciała być dłużej kontrolowana.

Selena miała dość czucia się, jakby była coś winna przyjaciółce. To przecież wybór Francii, a Selena nie ukradła jej nerki - komentuje osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z portalem Pereza Hiltona.

Dowodem na to, że ich przyjaźń przeszłą do historii mogą być chociażby ostatnie urodziny Seleny. Gwiazda spędzała je we Włoszech w gronie najbliższych przyjaciół. Francii nie było jednak w tym gronie.

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Więcej o:
Komentarze (32)
Selena Gomez pokłóciła się z przyjaciółką, która oddała jej nerkę. Znamy powód
Zaloguj się
 • Gość: lila

  Oceniono 90 razy 88

  Idiotka. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Ona zostawia prawdziwą przyjaciółkę dla głupców, którzy korzystają ze znajomości z nią.

 • Gość: gosc

  Oceniono 81 razy 81

  Tak, można się było tego spodziewać. Ludzie nie lubią czegoś zawdzięczać innym, zwłaszcza gdy jest to coś bardzo istotnego i wynajdują preteksty żeby odsunąć się od takiego człowieka. Przykre, ale prawdziwe.

 • Gość: Bolo

  Oceniono 60 razy 60

  Próżna guwniara, za taki dar jaki otrzymała od przyjaciółki to się jestst rodziną na dobre i na złe

 • Gość: gosc

  Oceniono 47 razy 33

  kretynka. Jak każda celebrytka zresztą.Niech się idiotka zapije na smierć

 • Gość: Sienna

  Oceniono 28 razy 26

  Ta gó...ara od Zalety też nie doceniała, że ojciec prawie umarł na stole operacyjnym oddając jej nerkę. Wykończyła ją i teraz czeka na kolejnego dawcę. Takie osoby powinny być ciągle na końcu kolejki po organ.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 24 razy 22

  Szkoda naiwnej przyjaciółki. nie róbcie niczego dla obcych ludzi.

 • Gość: nemos

  Oceniono 16 razy 16

  Jednym słowem ta selena jest nieodpowiedzialna! Dostała zdrowa nerkę i ją po prostu zniszczy...otrzymała dat życia od przyjaciółki i jeszcze śmiała się na nią obrazić?! Zrobi tak, jak córka polskiego celebryty, która przez alkohol zniszczyła nerkę przeszczepioną jej od ojca...co za głupie babsko.

 • Gość: itylewtemacie

  Oceniono 13 razy 11

  Mam nadzieję, że Selena zapłacila przyjaciółce grube miliony za tą nerkę i zapewniła jej byt po kres jej dni, ja bym za darmo nigdy w życiu nie oddała organu chocby nie wiem co, dlatego, że z babami tak jest. Cip cip przyjacióleczka, a potem nóż w plecy. Nerkę to można oddać komuś z rodziny, a nie obcej babie.

 • bormanek

  Oceniono 12 razy 8

  jakkolwiek,,,,,,,,,,,,dawcy organów powinni być anonimowi, bez możliwość konfrontacji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX