Tori Spelling już tak nie wygląda! Gwiazda "Beverly Hills 90210" sporo schudła. Niestety, nadal nadużywa botoksu

Tori Spelling znów jest na językach. Tym razem aktorka zachwyciła swoją nową, odchudzoną sylwetką. Co za petarda!
Tori Spelling Tori Spelling East News

Nowa sylwetka

Wygląd Tori Spelling od lat jest szeroko komentowany przez zagraniczne media. Fani także widzą, że ich idolka nadużywa botoksu. Inna sprawa to waga. Gwiazda serialu "Beverly Hills 90210" była w ciąży pięć razy, a więc jej ciało wygląda nieco inaczej, niż na początku kariery. Na ostatnich zdjęciach widać jednak, że aktorka znacznie schudła.

Tori Spelling Tori Spelling East News

Kilka kilogramów mniej

Aktorka uświetniła ostatnio swoją obecnością imprezę Pepsi. Na okolicznościowej ściance pozowała w białej sukience z różowymi napisami. Kreacja odkryła jej nogi i część dekoltu, tym samym podkreślając jej odchudzoną sylwetkę. Trzeba przyznać, że Tori dawno nie wyglądała tak dobrze.

Tori Spelling Tori Spelling East News

Botoks

Na tym jednak koniec pochwał. Ewidentnie widać, że aktorka nadal nadużywa botoksu. A szkoda, bo przez nadmierne ingerowanie w wygląd zaczyna tracić swój naturalny wdzięk i urok.

Tori Spelling Tori Spelling East News

Początki kariery

Gwiazda Tori Spelling świeciła najjaśniej w latach 90. To właśnie wtedy amerykańska telewizja emitowała serial "Beverly Hills 90210". Aktorka wyglądała wówczas znacznie inaczej. Przede wszystkim była brunetką i nie eksperymentowała jeszcze z medycyną estetyczną.

Tori Spelling Tori Spelling East News

Wahania wagi

Problemy z wagą zaczęły się, kiedy Tori została mamą. Gwiazda nie ukrywała, że powrót do wagi sprzed ciąży był dla niej bardzo trudny. Do tego dochodziły nietrafione makijaże i pogrubiające ją kreacje.

Tori Spelling Tori Spelling East News

Wielki powrót

Choć od emisji "Beverly Hills 90210" mija w tym roku 19 lat, to Tori Spelling nadal cieszy się zainteresowaniem mediów w USA. Już niedługo o aktorce będzie jeszcze głośniej, a wszystko za sprawą powrotu kultowego serialu sprzed blisko dwóch dekad. Czyżby jej metamorfoza była spowodowana ponownym wcieleniem się w rolę Donny?

Więcej o: