Dakota Johnson i Chris Martin ponoć rozstali się w czerwcu. Te zdjęcia sugerują jednak, że nadal są ze sobą blisko

W czerwcu zagraniczne media poinformowały o tym, że Dakota Johnson i Chris Martin rozstali się. Wiele wskazuje jednak na to, że byli (?) kochankowie nadal są w bliskich relacjach.

Aktorka i frontman Coldplay zaczęli spotykać się ze sobą w 2017 roku. Początkowo ich związek wzbudzał sporo kontrowersji, głównie ze względu na różnicę wieku. Przypomnijmy, że dziel ich 13 lat. Do niedawna układało im się bardzo dobrze. Czar prysł w czerwcu, kiedy do mediów przedostała się informacja o ich rozstaniu.

Dakota Johnson nie boi się eksperymentować z modą. Pamiętacie tę kreację?

Zobacz wideo

Jak to często bywa, żadne z nich nie odniosło się oficjalnie do plotek o rozpadzie ich związku. Fani pary cały czas mają więc nadzieję, że ich idole są razem. Wygląda na to, że rzeczywiście może tak być.

Przyjaźń czy kochanie?

Kilka dni temu Dakota Johnson skończyła pracę na planie filmu "Covers". Z tej okazji urządzona została impreza dla obsady i ekipy. Co ciekawe, nie zabrakło na niej Chrisa Martina, który nie był zaangażowany w produkcję. Zdjęcia sugerują, że gwiazdy cały czas żyją w bardzo dobrych relacjach. Nie wydaje wam się to jednak trochę podejrzane? To niespotykane, żeby imprezować z byłym partnerem zaledwie miesiąc po rozstaniu.

To są razem, czy nie? Informator "The Sun" twierdzi, że muzyk jeszcze jakiś czas temu zapewniał, że jest singlem.

Chris mówił, że ich drogi się rozeszły. To nas zaskoczyło, bo planowali zaręczyny - zdradza źródło.

Czyżby rzeczywiście zostali naprawdę dobrymi przyjaciółmi?