Książę William i Kate Middleton od lat spędzają wakacje w tym samym miejscu. Wcale się nie dziwimy. Cena zwala z nóg, ale luksusy są jej warte

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają królewskie wakacje? My już wiemy!

Książę i księżna Cambridge wrócili do Londynu po dwutygodniowym rodzinnym urlopie. William i Kate zazwyczaj zabierają księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Ludwika do ekskluzywnych miejsc na Karaibach. Tak też było w tym roku, ale zdecydowali się na nowe zakwaterowanie.

Kilka miesięcy temu rodzina królewska hucznie świętowała urodziny królowej.

Zobacz wideo

Królewskie wakacje

Jak podaje The Sun, przyszły król wypoczywał z rodziną w Villi Antilles.To wakacyjna kwatera z 5 sypialniami na wyspie Mustique. Dom został wybudowany w 2016 roku. Letnicy mają do dyspozycji pełen personel, w tym lokaja, szefa kuchni, gospodynię domową i ogrodnika. Na zewnątrz czeka na nich z kolei basen z jacuzzi.

Latem tygodniowy pobyt w tym miejscu kosztuje 27 000 dolarów, choć w sezonie cena może wzrosnąć nawet do 46 500 dolarów. Szacuje się, że rodzina królewska zapłaciła za ostatni urlop 54 000 dolarów, ponad 200 tysięcy złotych.

Książę William i księżna Kate od lat spędzają wakacje na wyspie Mustique. To odosobnione i prywatne miejsce, gdzie obowiązuje zakaz ruchu powietrznego. Co więcej, "royalsi" przyjaźnią się z właścicielami wyspy.