Danuta Holecka pracuje w TVP od ponad 30 lat, ale za czasów prezesury Jacka Kurskiego stała się jedną z głównych gwiazd stacji. Prowadząca główne wydanie "Wiadomości" wielokrotnie okazywała swoją sympatię rządzącej partii, w tym prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu. Jej sytuacja stała się niepewna, po tym jak wraz z Mateuszem Matyszkowiczem pojawiły się zapowiedzi zmian w publicznych mediach. Od kilku dni Danuty Holeckiej na próżno czekać we flagowym programie informacyjnym. Teraz wiemy, co dalej z jej karierą.
Okazuje się, że Danuta Holecka już 31 stycznia wróci na Woronicza. Nie poprowadzi jednak głównego wydania "Wiadomości".
Miałam kilka wolnych dni, a dokładnie cztery. Dzisiaj będę prowadzić "Minęła 20". Nie planuję dłuższej nieobecności. Jestem zdrowa, nic mi się nie stało, nie jestem w żałobie na szczęście, psychicznie też się dobrze czuję i nie planuję niczego - powiedziała Danuta Holecka w rozmowie z Plejadą.
Więcej zdjęć Danuty Holeckiej znajdziesz w galerii na górze strony.
Nie wiemy jednak, kiedy Danuta Holecka znów poprowadzi program informacyjny w telewizyjnej Jedynce. Od kilku dni "Wiadomości" prowadzi Marta Kielczyk. Plotkowano, że Holecka i Michał Adamczyk zostali odsunięci, bo nie są zbyt dobrze postrzegani przez widzów.
To nie jedyne zmiany, które w TVP zaprowadził ostatnio prezes Matyszkowicz. Zrezygnował już ze studia prezenterskiego, przywróconego po latach przez Jacka Kurskiego. Odsunął też od stanowisk wielu bliskich współpracowników byłego prezesa, a posadę w "Pytaniu na śniadanie" straciła Joanna Kurska.
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Ten występ wywołał poruszenie wśród widzów "The Voice Senior". Komentarze mówią same za siebie
Rynkowski nagle zszedł ze sceny w trakcie koncertu. Organizator: Jest pod naszą opieką
Fani grzmią po koncercie Ryszarda Rynkowskiego. Tego żądają od organizatorów
Piaseczny z tym problemem zmaga się od lat. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał
Gawryluk ujawniła nieznane informacje nt. stanu zdrowia Hołowni. "Przeżywał kryzys"
Szymon Hołownia świętuje dziesiątą rocznicę ślubu. "To była miłość od drugiego wejrzenia"
Rynkowski nieoczekiwanie przerwał koncert. Menedżer wyjaśnia, co się stało
Mariusz Szczygieł trzeci raz studiuje ten sam kierunek. Wyjawił powód