Więcej na temat gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl
Brat Małgorzaty Rozenek - Misha Kostrzewski sporadycznie pojawiał się na show-biznesowych imprezach u boku znanej siostry. Wszystko zmieniło się rok temu, gdy jurorem "You Can Dance. Nowa Generacja" w TVP. Wówczas na dobre zagościł na warszawskich salonach. Niedawno wyszło na jaw, że tancerz rozstał się z matką swoich dzieci i ulokował uczucia u tajemniczej Kingi, która jest stylistką fryzur. Wszystko wskazuje na to, że relacja jest coraz poważniejsza, bo Kostrzewski już planuje ślub.
Misha Kostrzewski o swoich matrymonialnych planach opowiedział w rozmowie z "Faktem". Zdradził, że już planuje ślub i ma nadzieje, że siostra pomoże mu w organizacji. W końcu jej ceremonia zaślubin była bajkowa.
Jestem szczęśliwie zakochany, więc oczywiście planuję za jakiś czas ślub. To bardzo ważna podstawa szczęśliwego związku. Mam nadzieję, że moja siostra pomoże mi w organizacji. Jej uroczystość była bajkowa, więc na pewno doradzi mi lepiej niż ktokolwiek inny. Może nawet zaprojektuje mi garnitur, skoro ma swoją markę odzieżową?! To dopiero byłoby super. Muszę z nią o tym pogadać. Ona ma wielki zmysł estetyczny i grzechem byłoby z jej doświadczenia nie skorzystać - mówił w rozmowie z tabloidem Kostrzewski.
Małgorzata Rozenek stała na ślubnym kobiercu już trzy razy i napisała nawet książkę o "perfekcyjnym ślubie", więc kto jak kto, ale ona ma doświadczenie. Myślicie, że sprawdzi się w roli współorganizatorki ślubu brata?
Szokujące kulisy wizyty Andrzeja Mountbattena-Windsora w Rosji. "Byli oszołomieni jego chciwością"
Rodzina Nawrockich się powiększyła! Nowy członek "skradł serca" pary prezydenckiej
Nie tylko Baron zmienia się w związku z rozwodem. Kubicka właśnie się tym pochwaliła
Krzysztof Ibisz z żoną na Gali Nagroda Mariusza Waltera. Wyglądali jak milion dolarów
Kubicka nie wytrzymała i ujawniła, kto zadecydował o rozwodzie
Córka Mountbattena-Windsora przyłapana na mieście. Pokazała się pierwszy raz od wybuchu skandalu
Olejnik i Kryńska zachwyciły stylistkę na gali rozdania nagród Waltera. Drzyzga zaliczyła wpadkę. "Odważnie, ale może niepoważnie"
Baron przeczytał komentarz o rodzinie. "Wszystkiego najlepszego dla waszej trójki". Tak zareagował
Neil Sedaka nie żyje. Rodzina i fani opłakują słynnego muzyka