Caroline Derpieński uwielbia blichtr i przepych, którym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Celebrytka, która szczyci się dziesięciomilionowym gronem obserwatorów na Instagramie, ponownie zawitała na Lazurowe Wybrzeże. Zobaczyliśmy ją na czerwonym dywanie podczas jednego z wydarzeń. Jak twierdzi, była tam "gościem specjalnym".
To kolejny rok, w którym Caroline Derpieński pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes, utrzymując, że w świecie ma status gwiazdy. Niedługo po przylocie do Francji celebrytka udała się na swój pierwszy event. Jak się okazuje, Polka brylowała na czerwonym dywanie podczas wydarzenia zorganizowanego przez chińskie wydanie magazynu "Harper's Bazaar". Derpieński nie zapomniała o wyróżniającej się stylizacji. Pojawiła się na ściance w długiej, czarnej sukni z rozcięciem na prawej nodze i powłóczystymi rękawami. Uwagę przyciągały również dodatki - srebrna torebka i niebotycznie wysokie szpilki w tym samym kolorze. Jeśli chodzi o fryzurę, celebrytka postawiła na fale, które dopełniały całość. Nie da się ukryć, że wyglądała elegancko i z pazurem. "Bardzo dziękuję "Harper's Bazaar China" za zaproszenie. To był dla mnie zaszczyt być gościem specjalnym" - napisała Derpieński, udostępniając dwa zdjęcia z imprezy.
Francuska przygoda Derpieński trwa w najlepsze. Celebrytka nie omieszkała pochwalić się kolejnymi wydarzeniami, na których się zjawiła. Niedługo po zdjęciach z imprezy magazynu "Harper's Bazaar" na jej profilu na Instagramie pojawiły się fotografie z filmowej premiery "Case 137", która miała miejsce 15 maja. Gwiazda w tym przypadku postawiła na jaśniejszy kolor. Zobaczyliśmy ją w jednym z odcieni fioletu. Postawiła na sukienkę z opadającymi ramionami i trenem. Nie zabrakło rozcięcie przy nodze. Ciekawym elementem kreacji był uformowany przy szyi naszyjnik. W dłoni Derpieński pojawiła się mała torebka w kolorze podobnym do sukienki. Jeśli chodzi o buty - postawiła na niskie, cieliste obcasy. Tym razem spięła przód włosów.
Pogrzeb Michała Urbaniaka. Poruszający gest najbliższych
Włączają kamery i zjadają przysmaki dla koni. Eksperci spojrzeli i nie mają wątpliwości
Niemen zdradza, dlaczego nie farbuje włosów. "Nie płacę co miesiąc"
Córka Niemen zmaga się z rzadką chorobą. "Danusia jest po operacji"
Ostrowska-Królikowska wyjawiła prawdę o śmierci Królikowskiego. "Nie umarł z powodu tętniaka"
Nie żyje uczestnik "Awantury o kasę". Damian Kust miał 26 lat
Agnieszka i Grzegorz Hyży nie zabrali dzieci na wakacje na Malediwy. Prezenterka się tłumaczy
Kukulska świętowała urodziny córki. "Kiedyś laleczki, a teraz maseczki". Laura ma już dziewięć lat
Emocjonalne wyznanie Natalii Niemen o rozpadzie małżeństwa. "Religia zabija"