• Link został skopiowany

Członkowie zespołu Jeden Osiem L na salonach. Tak dziś wyglądają

Na konferencji promującej Polsat Hit Festiwal 2025 nie zabrakło gwiazd. Zainteresowanie wzbudziła obecność członków zespołu Jeden Osiem L.
Jeden Osiem L
Tak dziś wyglądają członkowie zespołu Jeden Osiem L. Szok, jak się zmienili / Fot. KAPIF

15 maja odbyła się konferencja przed zbliżającym się Polsat Hit Festiwalem 2025. Muzycy, którzy zaprezentują się na scenie, pojawili się na evencie. Nie zabrakło m.in. Dody. Wokalistka swoim ubiorem wbiła szpilę byłym partnerom i pozowała przed kamerami w kurtce w grochy z napisem na plecach. "I don't make mistakes, I married them" (pol. "Nie popełniam błędów, poślubiłam je") - czytamy. Na konferencji pojawili się także Chris Toffson oraz Łukasz Wółkiewicz z zespołu Jeden Osiem L. Przypomnijmy, że byłymi członkami grupy są Gmura, Marcin "Siwy" Siwek oraz Jacek "Paczkoś" Paczkowski. 

Zobacz wideo Wygoda szczerze o Kaczorowskiej. "Była bardzo..."

Członkowie zespołu Jeden Osiem L na konferencji Polsatu. Bardzo się zmienili?

Zespół Jeden Osiem L powstał w 1998 roku. Największą rozpoznawalność przyniósł mu album "Wideoteka" i pochodzący z niego hit "Jak zapomnieć". Obecnie członkami grupy są Chris Toffson oraz Łukasz Wółkiewicz. Muzycy pojawili się na konferencji zorganizowanej przez stację i zaprezentują się na scenie podczas Polsat Hit Festiwalu 2025. Chris Toffson brylował na evencie w ciemnej stylizacji, składającej się z jeansów, koszulki oraz skórzanej kurtki. Łukasz Wółkiewicz postawił na szare spodnie w ciekawe wzory, t-shirt oraz bomberkę. Sami zobaczcie, jak obecnie wyglądają członkowie zespołu Jeden Osiem L, zaglądając do naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziecie kadry z konferencji. 

Jeden Osiem L na Polsat Hit Festiwalu 2025. To wiadomo o ich występie

Chris Toffson oraz Łukasz Wółkiewicz porozmawiali z portalem muzyka.interia.pl i opowiedzieli o występie na festiwalu Polsatu. Jakie hity zaprezentują? "Wiemy, że festiwal ma formułę opartą na przebojach lat 2000, więc się załapaliśmy. Mamy wykonać 'Jak zapomnieć'. Szczegóły poznamy dopiero na próbach, które odbędą się tydzień przed wydarzeniem. Będzie to wykon inny, niż ludzie znają. Naszym zdaniem fajny i lepszy" - powiedział Wółkiewicz. "Będzie fajnie! Zagramy "Jak Zapomnieć" w odświeżonej aranżacji" - dodał Toffson. "Krzysiek a skąd wiesz, może będzie jeszcze balet, orkiestra, nie wiesz tego! Wszystko zależy od sponsorów i harmonogramu. Zobaczymy" - żartował Wółkiewicz. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: