George Clooney to jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Zagrał w kilkudziesięciu produkcjach. Wielu kojarzy go przede wszystkim z roli doktora Douga Rossa w "Ostrym dyżurze". Należy pamiętać, że Clooney to laureat Oscara - otrzymał go za drugoplanową rolę w filmie "Syriana". Otrzymał również statuetkę w kategorii najlepszy film za "Operację Argo". Niedawno aktor zaskoczył fanów i przefarbował włosy, rezygnując z siwego koloru, który od lat był jego znakiem rozpoznawczym. Pod najnowszym zdjęciem aktora zaroiło się od komentarzy.
Niedawno aktor został przyłapany bez charakterystycznych, siwych włosów.. Clooney przyjął rolę w broadwayowskim spektaklu "Good Night, and Good Luck", który jest adaptacją jego filmu z 2005 roku - akor Hollywood był w produkcji reżyserem, scenarzystą i wcielił się w głównego bohatera. W związku z powrotem na scenę Clooney postanowił się przefarbować - mogliśmy go zobaczyć w ciemnobrązowych włosach. "Moja żona nie będzie zachwycona, bo nic nie postarza bardziej niż farbowane włosy u starszego faceta" - stwierdził w rozmowie z "The New York Times". Aktor upodobnił się do siebie sprzed dwóch dekad.
5 kwietnia plejada gwiazd pojawiła się na premierze wspomnianego spektaklu. W sieci pojawiły się zdjęcia z tego wydarzenia. Na jednym z nich zobaczyliśmy Clooneya w towarzystwie Jennifer Lopez. Internauci zwrócili uwagę na legendarnego aktora. "Czy mi się wydaje, czy George wygląda zupełnie inaczej niż zwykle?", "George wygląda, jakby miał 85 lat", "Nie poznałam go", "Co się stało z George'em? (oprócz słabego farbowania)?", "Co się stało z Clooneyem?" - grzmieli pod jednym z postów.
Aktor przez lata wcielał się w filmowych amantów. W 2022 roku mogliśmy zobaczyć go u boku Julii Roberts w "Bilecie do raju". Produkcja okazała się gigantycznym sukcesem i zarobiła na całym świecie aż 168 milionów dolarów. Jak się jednak okazuje, Clooney rezygnuje z grania w komediach romantycznych. - Mam 63 lata. Nie próbuję konkurować z 25-latkami - wyjawił w programie "60 Minutes". - Nie robię już romantycznych filmów - dodał.
Karol Nawrocki 12 marca o godz. 20 wygłosił orędzie. Ekspertka nie ma wątpliwości. "Pozuje i gra"
"Milionerzy". Padło pytanie za milion! Uczestniczka zaryzykowała
Odwiedziłam viralową kawiarnię w Warszawie. 12 minut sesji LED i byłam w szoku, gdy zobaczyłam rachunek
Księgowa z Warszawy wygrała milion w "Milionerach". Wygadała się, na co wyda gigantyczną sumę
Chotecka i Pazura urządzili dom w bieli i drewnie. Ogród to prawdziwa perełka
Tyle Tomasz Stockinger zarabia w "Klanie". "To najwyższa półka"
Tadeusz Chudecki zdradził swój patent na tanie loty. W ten sposób zwiedził już 153 kraje
Olga Frycz z całą gromadką dzieci. Fani od razu zauważyli zmianę
Pogrzeb Magdaleny Majtyki. Jej mąż podał datę