Jak oni śpiewają - kto dobrze rokuje? Głosuj!

Za nami pierwszy odcinek II edycji show "Jak oni śpiewają". Jeszcze nikt nie odpadł, ale już można powiedzieć, która gwiazda radzi sobie z wokalem. Głosuj w sondażu Plotka!

polsat

Najlepiej w pierwszym odcinku "Jak oni śpiewają" wypadła Joanna Liszowska. Dlaczego? Bo pokazała wiele walorów, również wokalnych. Z piosenką Glorii Estefan "Conga" zebrała najwyżesze noty u srogiej Eli Zapendowskiej.

Pani doktor to była bardzo trudna piosenka, trudne momenty rytmiczne, orkiestra brawo, pani doktor brawo.

Dobre oceny jurorów, poniżej werdykt Edyty Górniak, zebrała też Katarzyna Zielińska z piosenka "Żałuję".

To nie jest łatwa piosenka, wymaga ona i umiejętności wokalnych i odpowiedniej energii. Tobie się to dziś udało.

Z męskich wokali nieźle wypadł Jakub Tolak. Jego wersja Mr Zoob "Mój jest kawałek podłogi" zebrała same pochwały - u Edyty Górniak

Fajnie jest gdy chłopak ma charyzmę i umie śpiewać.

i u Eli Zapendowskiej też

Muszę się zgodzić z Edytą. Ma pan w sobie coś takiego świeżego, naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona.

Nieźle zaprezentowali się też: Mikołaj Krawczyk ("Miasto budzi się") i Patricia Kazadi ("Push the botton"). Zupełnie inaczej pokazała się w programie Joanna Trzepiecińska, która szybko "wyskoczyła" ze szpilek i w rozmowie z Kasią Cichopek stała już... na boso.

Najbardziej przeszkadzały mi buty. Nie chodzę na tak wysokim obcasie i to była moja premiera proszę państwa!

Przy tej okazji Krzysztof Ibisz nabrał ochoty na własne wynurzenia. Prezenter wyznał, że nie zdejmuje trampek nawet do snu.

polsat

Za tydzień kolejna dawka emocji i przebojów w gwiazdorskim wykonaniu. Usłyszymy m.in. "Rivers of Babilon" w wykonaniu Jakuba Przebindowskiego, Małgorzatę Teodorską z "Y.M.C.A.", Kasię Sowińską z kawałkiem "Sweet Dreams", a Joanna Trzepiecińska (ciekawe czy tym razem też na boso) zaśpiewa "Myśli i słowa" szlagier Bajmu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.