Jakub Tolak - wkrótce się oświadczy?

Parę miesięcy temu media donosiły, że Jakub Tolak i jego wieloletnia partnerka Ania, nie są już razem. Powodem rozstania miał być półroczny wyjazd aktora na kurs architektoniczny do USA. Aktorzy jednak z tej trudnej próby wyszli zwycięsko i są nadal razem. Jak informuje "Twoje imperium" para myśli już o zaręczynach.

 

Kuba, który gra od lat w serialu "Klan" namówił swoją ukochaną, żeby spróbowała swoich sił jako aktorka. Ona go posłuchała i zgłosiła się na casting do serialu "M jak miłość". Parę tygodni później Ania grała już w serialu postać Julki.

 

W rozmowie z magazynem Kuba powiedział, że jeszcze nie są zaręczeni, ale w ich rozmowach ślub nie jest tematem tabu.

Oczywiście rozmawialiśmy o tym z Anią, ale żadne poważne decyzje jeszcze nie zapadły.

Aktor zaznaczył, że gdyby w przyszłości doszło do ich ślubu, zrobiłby wszystko żeby była to skromna uroczystość, bez fotoreporterów i całego splendoru, który zazwyczaj towarzyszy tzw. zaślubinom gwiazd.

Wiem, że Ania marzy o wielkim przyjęciu i mnóstwie gości, ale ja wolałbym, żeby to była cisza, wyjątkowa uroczystość bez udziału mediów. Bo o ile mogę sprzedawać swoją pracę, o tyle moja prywatność jest bezcenna.

Obecnie aktor, który od lat gra na perkusji, przygotowuje się do udziału w programie "Jak oni śpiewają" . Szanse wydaje się mieć spore, ponieważ wśród gwiazd, które wezmą udział w 2 edycji show Polsatu, jego nazwisko jest jednym z najpopularniejszych.