Najgorsze reality show z gwiazdami

W reality show często biorą udział wielkie gwiazdy, by za sławę i pieniądze odsłonić swoje życie prywatne. Czasem lepiej byłoby dla nich , by niektóre fakty pozostały zakryte.

Poniżej wymienione reality show z gwiazdami okazały się kompletną klapą!!

1. Britney & Kevin: Chaotic

Miał być wielki hit, wyszedł wielki kit. Do polecenia jedynie największym fanom Britney Spears, albo równie wielkim antyfanom. Ci ostatni zyskali dzięki programowi nowe argumenty. W "Chaotic" Britney mówi bez jakichkolwiek ogródek o seksie, ulubionych pozycjach w łóżku, serwując dziwne dowcipy, czasem przejawiając egoistyczne zachowanie oraz chęć bycia zawsze w centrum uwagi.

Sprawia wrażenie dużego dziecka ukrytego pod warstwą makijażu. Zgodnie z nazwą show jest kompletnie chaotyczne: Brit i Kevin biegają z domową kamerą i filmują co popadnie. Program rozpoczyna się podczas trasy koncertowej Onyx Hotel Tour wiosną 2004r., a kończy się ślubem pary we wrześniu. Już wtedy wydawało się nam, że Britney i Kevin to dziwny duet. W trzecim epizodzie piosenkarka mówi do K-Feda, że kocha go, a on nie odwzajemnia się tym samym.

Gdy odcinek później gwiazda stwierdza, iż tancerz jest dla niej "tym jedynym" i oferuje mu małżeństwo, Kevin początkowo odmawia, później zmieniając zdanie. Teraz K-Fed planuje nakręcić reality show opowiadające o jego życiu po rozstaniu z Brit, ale póki co ciężko o chętnych do jego realizacji. Z "Chaotica" wycięto kilka scen, które mogły zniesmaczyć widzów, ale później nie ukryły się przed czujnym okiem internautów.

2. The Simple Life

Każdy odcinek dawał odpowiedź na dręczące wielu pytania a'la czy Paris Hilton i Nicole Richie przeżyłyby miesiąc pracy na farmie? Program pokazywał, jak te dwie bogate i "znane z tego, że są znane" panie radziły sobie z prostymi czynnościami jak sprzątanie pokojów czy serwowanie posiłków w podrzędnej restauracji. Więcej na nosobigbrother.pl

Więcej o: