Brad Pitt spotyka się z piękną modelką. Wcześniej była związana z polskim aktorem

Brad Pitt od czasu rozwodu z Angeliną Jolie uchodzi za show-biznesowego lowelasa. Aktor spotykał się już z wieloma kobietami. Teraz był widziany z modelką. To żona aktora polskiego pochodzenia.

Brad Pitt nawet jak nie gra w popularnych produkcjach, to i tak wzbudza zainteresowanie prasy kolorowej barwnym życiem prywatnym. Aktor często jest widywany w towarzystwie znanych kobiet. Tym razem paparazzi przyłapali go na czułych uściskach z niejaką Ines de Ramon. Może nie każdy wie, ale kobieta jest piękną modelką i żoną znanego polskiego aktora, z którym jest właśnie w separacji. Pasują do siebie?

Polecamy: Wojciech Bojanowski stracił dziecko. Popłakał się, gdy opowiadał, co usłyszał od zakładu pogrzebowego

Zobacz wideo Polska aktorka w zwiastunie "Babilonu". Zagra w filmie razem z Bradem Pittem i Margot Robbie

Brad Pitt ma nową ukochaną? Page Six nie ma wątpliwości

Brad Pitt po rozwodzie z Angeliną Jolie w 2019 roku prowadzi burzliwe życie miłosne. W 2020 roku był widywany z 27-letnią modelką polskiego pochodzenia Nicole Poturalski. Związek z nią nie przetrwał próby czasu, ale było widać, że aktora ewidentnie ciągnie do pięknych kobiet z polskimi korzeniami, ponieważ później zaczął się spotykać z modelką Emily Ratajkowski. Teraz przyszedł czas na nowe podboje miłosne. Aktor był widziany przez paparazzi serwisu Page Six z Ines de Ramon. 

Warto wspomnieć, że Ines de Ramon jest żoną Paula Wesleya, czyli Pawła Tomasza Wasilewskiego - aktora polskiego pochodzenia. W 2017 roku związał się z Ines de Ramon, którą poślubił w sierpniu 2018 roku. W 2022 roku doszło między nimi do separacji. Page Six zaznacza, że nie ma pewności, czy Pitta i de Ramon łączy coś poważnego. Z całą pewnością jednak zaprzyjaźnili się i na pierwszy rzut oka doskonale się dogadują. Być może niedługo dowiemy się o łączącym ich uczuciu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.