"Na dobre i na złe". Marian Opania wraca do serialu. Był w obsadzie od pierwszego odcinka

"Na dobre i na złe". Po dwóch latach do serialu wraca Marian Opania, który wcielał się w postać Tadeusza Zyberta. Aktor był związany z szpitalem w Leśnej Górze od samego początku.

Scenarzyści "Na dobre i na złe" przygotowali dla fanów serialu niespodziankę. Do obsady powraca Marian Opania, który wcielał się w postać Tadeusza Zyberta. Widzowie śledzili go na ekranie od pierwszego odcinka.

Marian Opania wraca do "Na dobre i na złe"

Aktor był związany z serialem przez 17 lat. Dokładnie w 2016 roku Marian Opania zdecydował się odejść z telenoweli. Jego bohater uległ wówczas wypadkowi i postanowił zrezygnować z dalszej pracy w szpitalu. Tymczasem Tadeusz Zybert niebawem ponownie zagości w Leśnej Górze. I to na dłużej!

Teraz jako doświadczony profesor medycyny będzie wykładowcą na uczelni. Rola dla pana Mariana jest już pisana i powstaje scenariusz z jego udziałem. Wszyscy go lubią i przez kilka lat brakowało go na planie. Ekipa już się cieszy. I jak wszystko dobrze pójdzie we wrześniu aktor pojawi się na planie – ujawniła "Faktowi" osoba z produkcji serialu.

Wszystko wskazuje na to, że aktorowi brakowało w ostatnim czasie pracy przed kamerą. W końcu przez ostatnie lata skupiał się głównie na występach w Teatrze Ateneum, gdzie wystawiał swój monodram "Moskwa Pietuszki".

Cieszycie się na jego powrót?

KS

Więcej o:
Komentarze (5)
Na dobre i na złe. Marian Opania wraca do serialu
Zaloguj się
 • Gość: Obserwator

  Oceniono 2 razy 2

  "Wszystko wskazuje na to, że aktorowi brakowało w ostatnim czasie pracy przed kamerą." Aktorowi, którego zresztą bardzo lubię, w ostatnim czasie brakowało kasy! Z pensji w teatrze ciężko wyżyć.

 • Gość: Annnonim

  0

  Najpierw odejście teraz wrócennie

 • Gość: Ela

  0

  Ahhh! Najpierw odejścia, potem znów wracannie

 • Gość: Annonim

  0

  Ok. aha

 • Gość: Ficken

  0

  Fantastyxznie czekam ja mojacrodsina znajomi przyjaciele I caly POPiS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX