Nie żyje aktorka serialu "Dynastia". Odeszła w domu opieki po krótkiej chorobie

Smutna wiadomość.

Kate O'Mara odeszła w niedzielę. Miała 74 lata - tę wiadomość przekazał do mediów agent aktorki, najbardziej znanej z jej roli w kultowym serialu lat 80. "Dynastia" .

Kate O'Mara, a właściwie Katherine Carroll, urodziła się 10 sierpnia 1939 roku w Leicester. Jako aktorka debiutowała w na początku lat 60., kiedy to po raz pierwszy wystąpiła na scenie w spektaklu "Kupiec wenecki". Potem pojawiła się w takich serialach jak "The Avengers" czy "Doctor Who". Największą popularność przyniosła jej jednak rola Cassandry "Caress" Morell, czyli siostry Alexis (granej przez Joan Collins), w serialu "Dynastia".

Kate O'Mara odeszła w niedzielę. Miała 74 lata. Zmarła po krótkiej chorobie w domu opieki w Sussex - powiedział w oświadczeniu dla mediów agent aktorki, Phil Belfield. - Była niezwykła , miała tyle energii i miłości do teatru i aktorstwa . Była jaśniejącą gwiazdą, której będzie nam wszystkim bardzo brakowało.

Na tę smutną wiadomość zareagowali jej koledzy z planu "Dynastii". N a Twitterze swój żal wyraziła m.in. Joan Collins .

Kondolencje Joan CollinsKondolencje Joan Collins Screen z Twitter.com/joancollinsobe Screen z Twitter.com/joancollinsobe

Kate O'Mara w wieku 50 latKate O'Mara w wieku 50 lat EXPRESS PICTURES/ EXPRESS PICTURES/

karo

Więcej o: