Trzej znani aktorzy zatrzymani za posiadanie marihuany. NOWE FAKTY

Mieli przy sobie woreczek z marihuaną.

Trzej młodzi aktorzy wdali się w szarpaninę z funkcjonariuszami policji. Wszystko działo się w samym centrum Warszawy. Serialowi aktorzy zwichnęli policjantowi kciuk. Antoni K., Michał L. i Jakub W. mieli przy sobie narkotyki. Dziś zostaną przesłuchani przez policję.

Doszło do szarpaniny, w wyniku której jeden z policjantów ma zwichnięty kciuk. Trzej mężczyźni zostali zatrzymani. Wszyscy byli pijani. Mieli od 0,6 do dwóch promili alkoholu w wydychanym powietrzu- mówi Maciej Karczyński ze stołecznej policji.

Dwóch aktorów trafiło do izby wytrzeźwień, a jeden do policyjnego aresztu. Aktorom grożą trzy lata więzienia za posiadanie narkotyków oraz naruszenie nietykalności policjanta.

Jak do tego doszło? Jeden z mężczyzn wtargnął na środek ulicy i wymachiwał rękoma. Chciał kierować ruchem. Gdy funkcjonariusze policji zainterweniowali, nagle podbiegło i rzuciło się na nich jeszcze dwóch młodych mężczyzn. Jeden z policjantów zauważył, że aktor wyrzuca po dordze jakiś przedmiot. Było to pudełeczko z czterema porcjami marihuany.

forum

Michał L. grał w takich serialach jak: "Kryminalni", Świat według Kiepskich", "Na Wspólnej" czy "Blondynka". Występował w "Tańcu z gwiazdami". Odpadł w 1. odcinku.

Jakub W. grał w "M jak miłość", "Na wspólnej", "Samo życie" czy "Plebania". W jednym z seriali grał nawet policjanta.

Antoni K. jest bardzo zdolnym aktorem młodego pokolenia. Grał w takich serialach jak: "Kryminalni", "Ojciec Mateusz" i "Na dobre i na złe. W jednym z filmów grał chłopaka palącego marihuanę.

Sancita

Więcej informacji na policyjni .pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.