Pakosińska odeszła z kabaretu!

Katarzyna Pakosińska odeszła z kabaretu.

Ostatnio w polskim show-biznesie wszyscy się rozstają. Ania Wyszkoni ze "Łzami", Edyta Górniak z Maja Sablewską, Marina również z Sablewską a do tego z Mrozem. Teraz przyszedł czas na gwiazdę Kabaretu Moralnego Niepokoju, Katarzynę Pakosińską. Ona również postanowiła pójść swoja drogą i rozstała się z grupą. Na stronie kmn.k2.pl opublikowano oświadczenie:

Wszystkich widzów i fanów Kabaretu Moralnego Niepokoju, a w szczególności fanów talentu Kasi Pakosińskiej, chcielibyśmy poinformować, że nasze arystyczne drogi się rozeszły. Serdecznie dziekujemy jej za wspaniałe chwile, które przeżyliśmy razem i które na zawsze pozostaną w naszej pamięci (...)

Nie wiadomo co było powodem rozstania. Jednak w oświadczeniu jest dużo życzliwości dla Pakosińskiej, więc chyba się nie pokłócili:

Kasi Pakosińskiej życzymy wszystkiego najlepszego na jej nowej drodze artystycznego rozwoju, trzymamy kciuki za jej przyszłe sukcesy, a Państwa zapraszamy na nasze wystepy w całej Polsce.

Jaka będzie ta "nowa droga artystyczna" kabaretowej gwiazdy? Ostatnio Pakosińska często występowała jako prezenterka i może właśnie w tę stronę będzie chciała iść. Mamy tylko nadzieję, że nie zamierza zniknąć w ogóle.

Aik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.