CZĄSTKOWE WYNIKI plebiscytu "Plotki Roku 2010"

Doda, Anna Mucha, Mariusz Kałamaga?

Wielka gala portalu "Plotki Roku 2010" już 31 marca. W głosowaniu fani wytrwale wspierają swoich idoli.

Atmosferę podgrzewa sama Doda, która na swoim profilu na Facebooku zachęca do oddawania głosów na jej brata w kategorii 'Menadżer Roku". My tez chcemy dolać odrobinę różowej oliwy do tego ognia i ogłaszamy... cząstkowe wyniki.

"Gwiazda Roku"

W kategorii "Gwiazda Roku" na prowadzenie wysuwa się Doda. Na plecach może czuć oddech Anny Muchy.

"Debiut Roku"

W kategorii "Debiut Roku" też jest gorąco. Według cząstkowych wyników pierwsze miejsce zajmuje Joanna Krupa - modelka.

"Menadżera Roku"

Najbardziej zacięta walka toczy się o tytuł "Menadżera Roku". Na miejscu pierwszym plasuje się Maja Sablewska - była menadżerka Mariny i Edyty Górniak. Po piętach depcze jej Rafał Rabczewski - menadżer koncertowy Dody.

Wydarzenie Roku

"Wydarzenie Roku" może należeć do Dody i Nergala, którzy walczyli o oddawanie szpiku. Na miejscu drugim plasuje się Magda Welc - wielkie odkrycie "Mam Talent".

"Show Roku"

Skoro jesteśmy już przy "Mam Talent". Show TVN jest bliskie wygrania w kategorii "Show Roku". Pierwsze miejsce należy jednak do "Top Model. Zostań Modelką".

"Polityk Plotka"

I ostatnia kategoria, czyli "Polityk Plotka". Na miejscu pierwszym jest król plotek i anegdotek, czyli Janusz Palikot. Ale może okazać się, że zwycięży prezydent Bronisław Komorowski.

Kto dostanie statuetkę? Dowiemy się już pod koniec marca. Do 17 marca wciąż możecie głosować. Wystarczy, że wejdziecie tutaj .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.